Smilšu Vētra

Izpildiet uzdevumus, lai atšifrētu kodu

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Komandas sacenšas ar laiku, kas iztek smiltīm izplūstot cauri smilšu pulkstenim. "Sikspārņa Alā" viņiem ir jāatšifrē hieroglifi un jāsaliek burti pareizā secībā, lai atklātu vārdu, kas ir viens no pavedieniem, lai atklātu tuksneša mistēriju. "Tuksneša Šahtā" komandas vada viņu aklos komandas biedrus atrast dārgakmeņus. 

"Tuksneša Šķērsošana" izaicina komandas dinamiku, jo komandai ir jāstrādā pie tā, lai nogādātu visus komandas dalībniekus pāri tuksnesim uz nepieciešamajām atrašanās vietām. "Dārgakmeņu Piramīdā" visiem komandas dalībniekiem ir jāstrādā pie roku sadošanas unisonā, lai iegūtu dārgakmeņus. Komandas saliek tuksneša puzzli un izlasa dotos norādījumus, lai "Bedrē" no tuksneša smiltīm varētu atklāt dinozauru kaulus.

Tiklīdz visi pārbaudījumi ir izpildīti, komandas sanāk kopā ar visiem atklātajiem pavedieniem no dažādiem izpildītajiem uzdevumiem un kopīgi strādā pie tā, lai atrisinātu fināla mistēriju, kas noteikti visus sajūsminās un uzjautrinās!

Mācību rezultāti

Prasmīga savstarpējā komunikācija un komandas dinamika ir nozīmīgi elementi, lai veiksmīgi izpildītu katru uzdevumu. Tiklīdz komandas pabeidz, viņām ir jāsadarbojas un jādalās ar viņu pavedieniem un jāapvieno savas prasmes, lai atrisinātu galevno mistēriju.

Mēs koncentrējamies uz radošu un novatorisku domāšanu mūsu komandā, un vēlējāmies kaut ko tādu, kas mūs virzītu no digitālās vides uz parasto skolas mācīšanas. "Sands of Time" uzsvēra, cik svarīgi ir domāt nestandarti.

ICBC

Nosūtīt pieprasījumu