Shake It! Air DJ

Kolektīvā mūzikas video spēle

15 - 30 minūtes
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Dejo! Esi DJ ir jaunākais mūzikas izlaidums, kas izmanto populāro "Shake It!" tīmekļa balstīto tehnoloģija, lai jūsu komanda kolektīvi sajustu pilsētas deju un Daft Punk mūzikas stilu.

Dejo! Esi DJ - tā ir gigantiska kustību balstīta mūzikas video spēle, kurā dalībnieku viedtālruņi tiek izmantoti kā konsoles. Katrs dalībnieks ir atbildīgs par pareizas skaņas atskaņošanu īstajā tempā, veidojot savai komandai punktus reālajā laikā, kā arī par mūzikas kopīgu atskaņošanu kā vienā kopīgā grupa. Padomājiet par milzīgu "Ģitāras varoni", kurā katra konsole rada savu skaņu: ģitāras, taustiņi un stīgas spēlē atsevišķas detaļas, kas harmoniski (vai nē!) savienojas viens ar otru.

Pasākumu ekrānā dalībnieki seko mūsu īpašajam kustīgajam interfeisam, kur krāsu sistēma, kas atrodas noteiktajā kustībā, norāda, kad un ko spēlēt. Tūlītēja atgriezeniskā saite tiek piešķirta katram atsevišķam spēlētājam skaņas formā (tāpat kā reāls instruments), kā arī katrai komandai, kas dara pareizi, tiek piešķirtas spēles bonusi.

Desmitgades starptautiska pieredze mūzikas komandas veidošanā ļāva mums izstrādāt šo kustīgu, saderīgu tīmekļa lietotni, kas spēj atskaņot jebkuru vajadzīgo skaņu. Jūs varat izvēlēties no mūsu dziesmu kataloga vispiemērotāko tieši jūsu  pasākumam. Jūs varat izvelēties vairākas dziesmas un izmantot tos kā "enerdžaizerus" savas konferences laikā.

Dejo! Esi DJ var vadīt vairākās vietās vienlaicīgi: mūzika spēlēs un rādītāji uzkrāsies reāllaikā, katrā dalībnieka acu priekšā. Nav nepieciešamas multipleksēšanas vai sinhronizācijas, mūsu interfeiss ir balstīts uz tīmekli, un darbosies jebkurā datorā vai tālrunī, kas ir savienots ar internetu.

Mācību rezultāti

Jūsu grupa izpilda šķietami neiespējamu: spēlēt mūzikas skaņdarbu bez iepriekšējas mūzikas pieredzes. Interfeiss ir instinktīvs, aizraujošs un prasa no katra dalībnieka ātras kustības, iesaistot vienlaicīgas kustības no katras komandas.

Although Shake It! is an energiser, it also teaches participants to correctly evaluate their abilities by choosing the right amount of notes to play, allowing them to accomplish the impossible without biting off more than they can chew, realisng their own capabilities and pushing their individual boundaries without embarassment or feelings of inhabition.

Kaut gan Dejo! Esi DJ ir "enerdžaizeris", tā arī māca dalībniekiem pareizi novērtēt savas spējas, izvēloties pareizo mūzikas apjomu, ļaujot viņiem paveikt neiespējamo, realizējot savas spējas un pārvarēt viņu individuālās robežas bez apgrūtinājuma sajūtas.

Related Testimonial

Mūzikas apvienošanās spēks mani ļoti pārsteidza. To iemīlēja mūsu jaunie darbinieki un tas sniedza viņiem priekšstatu par to, kā mēs darbojamies kā uzņēmums.

Nosūtīt pieprasījumu