Rock Idol

Perfekta skaņu celiņa

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
20 - Neierobežoti

Par

"Rock Idol" pasākumā katra atsevišķa komanda ir atbildīga par vienu skaņu celiņu, kas tiks iekļauta kompilācijas albumā. Pasākuma laikā komandas apmeklēs dažādas "ierakstu studijas", lai izpildītu noteiktu dziesmu daļu. Kvalificēti mūziķi atvieglos galveno elementu veidošanu, piemēram, perkusiju, ģitāru, klaviatūru un vokālu.

Komandai tiks mācīts spēlēt savu konkrēto instrumentu, un, tiklīdz tas būs perfekti, tas tiks ierakstīts. Kad katra komanda ir apmeklējusi visas "ierakstu studijas", skaņu inženieri palīdzes viņiem uzlabot savus ierakstus, un viņu centieni būs apvienoti kopā. Kad process ir pabeigts, viņu ieraksti radīs unikālu apkopojuma skaņu celiņu. Fotosesija ar profesionālu fotogrāfu noslēdz izaicinājumu. Tiek piedāvāti atbilstoši kostīmi.


Mācību rezultāti

"Rock Idol" ir sadarbības pasākums, kur komandas strādā atsevišķi, pamatojoties uz individuāliem komandas resursiem un prasmēm, un tomēr strādā pie kopīga mērķa sasniegšanas. Inovācijas un radošums iestājas spēlē, jo komandas veido savu mūzikas ierakstu. Dalībnieki paplašina savu ticību sev, jo viņi mācās šķietami neiespējamo: spēlēt instrumentus un dziedāt ierobežotā laika periodā.

Komandas strādā atsevišķi, piesaistot individuālos komandas resursus un prasmes, tomēr turpina strādāt pie kopēja mērķa, veidojot kompilācijas albumu. "Rock Idol" izmanto mūziku, lai pārvarētu kultūras un vecuma barjeru.

Jautra izklaidējoša aktivitāte palīdzēja cilvēkiem dziļāk uzzināt viens otru, pārsniedzot to, ko viņi gaidīja. Mūzika palīdzēja novērst atšķirības starp vecuma grupām un kultūras izcelsmi. Cilvēki atbrīvojas garīgi un fiziski, un kopā pavadīja patīkamu laiku.

Covidien

Nosūtīt pieprasījumu