Raķešu Zinātne

Vispusīga pieeja pie kolektīvas darbības lai palaistu milzīgu raķeti

1 - 2 stundas
Brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Palaist raķeti un glābt pasauli! Izklausās sarežģīti ... tā ir, bet šeit nav nekāda raķešu zinātne. Sastrēgušiem uz tālākas planētas, jūsu cilvēkiem ir viens mērķis – palaist savu raķeti un atgriezties mājās.

Tomēr, lai veiksmīgi iedarbinātu raķeti, viņiem ir jāatrisina daudz uzdevumi, un jāpārbauda savas spējas līdz to robežai. Speciāli izstrādāto alumīnija kapsulu iekšā ir uzdevumi, testi un mīklas, kuru risināšanai nepieciešama vispusīga pieeja, fiziska veiklība un komandas darbs.

Par katru pabeigto izaicinājumu komandas saņem kredītpunktus, kurus var izmantot, lai iegādātos raķešu palaišanas komponentus. Kad visas komandas apvieno savus centienus un sastāvdaļas sanāk kopā, sākas laika skaitīšana atpakaļ un notiek milzīga raķešu palaišana – ideāls laimīgs fināls komandas darba izaicinājumiem, kas vienkārši ir ārpus šīs pasaules.

Keeping innovative and creative lateral thinking top of mind for our management staff is enormously important in our industry. The Great Space Race was a incredible experience we reflect on often to keep us ahead of the game.

Mafube - Exxaro

Nosūtīt pieprasījumu