Radīti Cirkam

Organizējiet, izklāstiet, pārvaldiet un izpildiet cirka šovu

4 - 8 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
70 - Neierobežoti

Par

"Big Top kaujas" ir uzmundrinoša un enerģiska pieredze, kas kulminācija notiek ar unikālu darbību, ko īpaši izveidojuši delegāti. Viņi organizē, uzstāda, pārvalda un izpilda savu izrādi uzaicinātās auditorijas priekšā! Mazāk nekā vienas dienas laikā un ar profesionālu mākslinieku ekspertu vadību, jaunie cirka zvaigznes mācās un pilnveido prasmes kļūt par pieredzējušiem izpildītājiem.

Visas prasmes prasa kolektīvas komandas pieeju: ķekatas gājiens, klaunu priekšnesums, trapeces, žonglēšana, grīdas vingrošanas un mazu stieņu staigāšana. Viena no svarīgākajām lomām ir arī skatuves darbinieks, skaņa un apgaismojums, kā arī, protams, Gredzenu Meistars! Tad šīs jaunizveidotās iemaņas tiek sagatavotas izrādei. Lielais fināls ir ideāls priekšnesums vienotai komandai, jo tā prezentē "Labāko šovu uz Zemes!" Visi lepojas ar savu lielu izrāvienu, jo smags darbs tiek apbalvots ar uzmundrinājumiem un aplausiem.

Mācību rezultāti

"Big Top kaujās" ikviens veicina un apgūst jaunas prasmes, ko sākotnēji varēja uzskatīt par neiespējamu. Šis adrenalīnam raksturīgais un neaizmirstamais notikums iedvesmo cilvēkus pārspēt viņu personiskās cerības. Tas ir arī fantastisks veids, kā veicināt sadarbību, vadību un radošumu, tajā pašā laikā paziņojot un pārvaldot savus resursus, tādējādi atspoguļojot cirka patieso garu.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

"Big Top kaujas" tika izmantotas, lai radītu īpašu pasākumu nelabvēlīgā situācijā esošiem jauniešiem.Bērni tiek aicināti uz "Big Top kaujas" un tiek cienāti ar popkornu un citiem ēdieniem. Tad viņi izklaidējas patiesi unikālā veidā, vērojot Jūsu cirka izrādi.

Nosūtīt pieprasījumu