Quickfire: Futbols

Futbola aktivitātes

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Quickfire Futbols ir konkurētspējīgs lietojumprogrammu balstīta komandu veidošanas pasākums, kas paredzēts, lai dabūtu visus spēles laukumā un iegūtu maksimālu prieku. Ar katru komandu, kas pārstāv "FIFA World Cup Squad", spēlētāji sāka spēli ar pilnībā ielādētu iPad, futbola inventāru un nelielu naudas summu. Viņu uzdevums ir saprātīgi ieguldīt naudu, pārvietoties ātrāk nekā citas komandas, un pabeigt pēc iespējas vairāk uzdevumu, lai maksimāli palielinātu punktus, pirms tiesnesis pūš galīgo svilpi.

Planšetdatora izvēlnē piedāvā radošus un aktīvus prāta uzdevumus, kas nāk ar dažādiem grūtības līmeņiem un dažādās formās - fotografēšanas, video, futbola spēļu kustības, loģikas mīklas un daudz ko citu! Neatkarīgi no tā, vai jūs mīlat futbolu vai ne, šī spēle piedāvā individuālu izvēli un ir pievilcīga visiem rakstura tipiem. Jums nav jābūt futbola fans, lai atbalstītu savu komandu šajā spēlē.

Pēc oficiālā starta, komandas risina vairākas izaicinājumus, un katram no tām ir ieejas maksa un atlīdzība par veiksmīgu pabeigšanu. Tāpat kā valsts futbola komanda, Quickfire Futbola spēlē veiksmīgajiem vadītājiem ir jāievieto talantīgie dalībnieki tādā izaicinājumā, kurā viņi ir pārliecināti par sevi, ka viņi var to paveikt. Apņēmīga vadība, stratēģija un efektīva komunikācija ir viss, jo komandas var gūt labumu, risinot dažādus uzdevumus.

Darbības gaita vienmērīgi tiek veidota caur spēli, puslaiks ļauj ātri pārskatīt stratēģiju, pirms konkurējošā (tomēr atbalstošā) atmosfēra sasniedz karstuma pakāpi pēdējās minūtēs.

Strauji tuvojoties FIFA Pasaules čempionātam Krievijā 2018.gadā, Quickfire Futbols ir lielisks veids, kā godināt savu nacionālo futbola komandu, apbalvot savu komandu un paaugstināt komandas darba lomu nozīmīgumu.

Mācību rezultāti

Quickfire Futbola spēlē veiksmīgas komandas strādā efektīvi kopā, lai nosvērtu risku un atlīdzību. Ar laiku trūkumu, dalībniekiem ir jārunā un jāpaziņo pārējai komandai, kurus uzdevumus viņi var droši pabeigt. Veidojas uzticēšanās, jo problēmas tiek veiksmīgi atrisinātas, un cilvēki mācās novērtēt viens otra dažādās spējas.

Grupu uzdevumi prasa komandām izmantot novatorisku domāšanu. Viņiem jāizmanto efektīvas komunikācijas prasmes, lai panāktu kopīgu stratēģiju, un pēc tam pārlēkt uz ātru un neierobežotu darbību.

Quickfire Futbola spēle veido ļoti daudz prieka! Tā atstāj komandas ar sajūsmu un vienotības sajutu! Vissvarīgākais ir tas, ka dalībnieki ir iemācījušies novērtēt savas komandas stiprās puses un dažādās prasmes. 

Nosūtīt pieprasījumu