Pop Factor

Pārveidot pop mūzikas videoklipu

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Pop Faktorā komandas izdomā, izveido un spēle lomas savā mūzikas videoklipā. Katrai komandai ir rekvizīti un kamera. Viņi sāk apspriest interesantus veidus, kā viņi var attēlot mūziku īsfilmā. Pēc tam, kad ir izveidots stāstu loks, tiek piešķirtas lomas un aktieri apģērbjas to izpildei. Viņi atkārto un rediģē, līdz viņu videoklips ir pilnīgi gatavs parādīties MTV VMA balvu priekšā!


Mācību rezultāti

Šajā jautrā komandas izaicinājumā dalībnieki zaudē savus iekšējus aizliegumus un sāk radīt. Viņi nāk ārā no savas komforta zonas un uzņemas lomas filmēšanai ar jautriem rezultātiem. Laiks ir ierobežots, tāpēc komandas darbs, stratēģija un efektīva lomu un uzdevumu sadalīšana un īstenošana ir būtisks panākumiem. Taisot filmēšanu, komandas mācās strādāt pie izcilības sarežģītā laika posmā.

Mēs esam koncentrējušies uz novatoriskas domāšanas nozīmi, mudinot cilvēkus virzīt robežas un atrast labākus veidus, kā padarīt darbu. Sākotnēji Pop Factor šķita pārāk traka aktivitāte, bet tas palīdzēja mūsu mērķu sasniegšanā.

Unilever

Nosūtīt pieprasījumu