Dodies Pēc Zelta

Komandas tiekšanās pēc uzvaras

2 - 8 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
16 - Neierobežoti

Par

Rio 2016.gadā ir noteikts, ka jānodrošina patiešām neaizmirstama pieredze: sākot ar brīnumu pieredzēšanu jau atklāšanas ceremonijā līdz pat aizraujošajām sporta aktivitātēm. Nekas nelīdzinās Olimpiskajām Sporta Spēlēm! Dodies Pēc Zelta ir jūsu komandas iespēja piedzīvot to kaisli, degsmi, smiltis un apņēmību, kas ir nepieciešamas, lai iegūtu augstāko balvu – zelta medaļu!

Izstrādāta, lai nodrošinātu gan izaicinājumu, gan jautrību, Dodies Pēc Zelta primāro uzmanību pievērš tieši komandas darbam. Vienlaicīgi demonstrējot, ka "summa vienmēr ir lielāka, nekā individuālais sniegums"; šis pasākums arī parāda, ka jūs variet gūt neticamu lielu jautrības devu, cenšoties būt labākais. Tiklīdz jūsu komanda sasniegs uzvaru, jūs bez šaubām jutīsiet uzmundrinājumu sasniedzot šķietami neiespējamo. Būs tīras maģijas brīži, būs episkas komandu darba uzvaras un pat gadījumi, kad pārņems izmisums, lai spētu uzvarēt! 

Pasākums, kas nodrošina to, ka laukumā gūtās zināšanas varēsiet paņemt līdzi arī uz jūsu darba vietu un ārpus tās, jūsu komanda piedzīvos pieredzi, kas sajūsmina un virza jūs uz sporta gala izaicinājuma izpildi. Piedalieties Olimpiskajās spēlēs jau šodien un dodieties pēc zelta medaļas kopā ar savu komandu!

Mācību rezultāti

Šī aktivitāte ļauj jūsu dalībniekiem pasākuma laikā gūtās atziņas savienot kopā ar ikdienas darbā veicamajiem pienākumiem, turklāt jūsu komanda pieredzēs gan kāpumus, gan kritumus, kas notiek ikvienās sporta sacensībās. Kopā ar savu komandu piedalieties Olimpiskajās Spēlēs jau šodien un tiecieties pēc zelta un labākiem rezultātiem visi kā viens!

Related Testimonial

Zeltu meklējot" bija lielisks veids, kā mūsu cilvēki varēja izbaudīt komandas darbu darbībā. Pēc pasākuma to bija interesanti apspriest, jo viņi sacīja, ka patiešām ir grūti būt reālistiskiem par savām un citu cilvēku spējam, kurus viņi nezināja, bet kā viņi ar darbību to atklāja - tas bija svarīgi. Es zinu, ka visi jutās atsvaidzināti, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm ārpus biroja. Ir lieliski, ka pastāv tehnoloģijas, lai virzītu darbību reālā laika. Pēc rādītājiem varēja secināt, ka komandas varētu turpināt pielāgot savu stratēģiju un pieeju, kā komandas attīstās. No šīs perspektīvas es priecājos, ka mēs izvēlējamies šo programmu, kas ilgst 2 stundas.

Microsoft

Nosūtīt pieprasījumu