DJ Democracy

Komandas dodas pie atskaņotājiem

2 - 4 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
100 - 500

Par

"DJ demokrātijā" komandām tiek dota tēma, kuru viņi apspriež ar galvenajiem jautājumiem. Tiklīdz viņu uzskati ir izveidoti, sākas mūzikas prāta vētra, kas izteic komandas viedokli. Strādājot pāros, komandas uzņem vienu no izvēlētajām dziesmām un atrod precīzu segmentu, kas atspoguļo viņu vēstījumu! Komanda dalās ar saviem atklājumiem. Viņi sadarbojas, lai izveidotu nozīmīgu dziesmu virknes secību, kas atspoguļo viņu viedokļu būtību. Dziesmas var tikt atskaņotas balvu pasniegšanas ceremonijā vai vēlāk dienas neoficiālā daļā, kur dziesmas ir spēlētas deju ballītei.


Mācību rezultāti

Atbrīvotā neformālā vidē un ar komandas locekļu atbalstu, katrs atrod brīvību izteikties kādā konkrētā tēmā. Tēmas var būt konferences tēmas vai uzņēmuma vīzijas un kultūras elementi. Izmantojot mūzikas elementus, pie skaņdarbiem tiek pievienota arī humora izjūta. Atmiņa un radošā domāšana ir nepieciešami, lai atrastu labākos ierakstus un tos apkopotu veiksmīgā ierakstu kompilācijā, kas efektīvi pārraida komandas ziņojumu. "DJ demokrātija" pārsteigs visus dalībniekus neatkarīgi no viņu kultūras fona vai mūzikas gaumēm. Mūzika un sociālā mijiedarbība ar relaksāciju veido kopīgu saikni un ilgstošas kopīgas atmiņas, kas ir svarīgas garīgajai veselībai un labklājībai.

Daži no DJ skaņdarbam bija ļoti smieklīgi, pat tie, kas bija diezgan nopietni. Vadītājie varēja vairāk pievērst uzmanību aktuālajiem jautājumiem. Tas bija arī lielisks veids, kā atbrīvot savus cilvēkus un paust sevi.

Land Rover

Nosūtīt pieprasījumu