Crowning Glory

Komandas izveido milzīgu kopīgu mākslas instalāciju no pudeļu vāciņiem.

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

Grupa ir sadalīta komandās, kuras katra atbild par savu instalācijas sadaļu. Komandas saņem dažus pudeļu vāciņus un dažus norādījumus, bet viņiem nav ne jausmas, kā izskatīsies galīgais darbs. Viņiem jāsadarbojas, izmantojot kolektīvu radošu domāšanu, lai izstrādātu mozaīkas mākslas darbu no pudeļu vāciņiem. Daži komandas dalībnieki pabeidz foto izaicinājumus, lai iegūtu konkrētus krāsainus vāciņus.

Citi pielieto pudeļu vāciņus uz metāla rāmja, lai veidotu savu šedevru. Pēc pabeigšanas, rāmji ir sakārtoti pēc kārtas. Delegāti seko, ka rāmji griezās apkārt, lai visi varētu redzēt instalācijas atklāšanu. Tas ir pasākuma kulminācija, kam seko aplausi un uzmundrinoša atmosfēra. Pabeigto šedevru var saglabāt birojā kā ilgstošu atgādinājumu par komandas darba, uzticības un sadarbības nozīmi.

Uzņēmuma zīmols un misija var tikt iekļautas šajā patiesi oriģinālā mākslas darbā. Ar vēl lielākām komandām šī šedevra milzīgais izmērs un krāsas liks jums aizturēt elpu!

Mācību rezultāti

Crowning Glory ir praktisks veids, kā uzlabot cilvēku prasmes, novērtēt citus, pārvaldīt robežas un attīstīt pozitīvu domāšanu. Lai panāktu, ka mākslas darbu sadaļas veido simetriju un saskanību, komandām jāsadarbojas, lai radītu patiesi vienotu šedevru.

Efektīva komunikācija un aktīva klausīšanās rada atbalstošu ekosistēmu, kurā komandas dalībnieki attīsta uzticību un mijiedarbojas, lai palīdzētu viens otram paveikt uzdevumu un veicinātu viena otras panākumus. Apzinoties, ka katrs izpauž savu individuālo talantu, spēku un palīdz savai komandai, pieaug kopēja aktivitāte.

Nosūtīt pieprasījumu