Boom Time Live

Intuitīva mūzikas video spēle

30 minūtes - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
24 - 4000

Par

Boom Time Live ir pārsteidzošs! Formula ir vienkārša: jo vairāk spēlētāji ir ritmā, jo vairāk pūlis iet savvaļā, un skaļāk to instruments tiks dzirdēts skaņas sistēmā. Pirmā kārta beigās, labākais spēlētājs katrā grupā tiek automātiski paziņots un tiek aicināts uz finiša gala. Bet viņi nav vieni: viņu atbalstītāji ir pūlī, spēlē un ļauj saviem čempioniem uzkrāt bonusa punktus.

Ekskluzīvajā Boom Time Live sistēmā ietilpst analogie instrumenti, kas savienoti dalībnieku viedajos tālruņos, nodrošinot reāllaika vērtēšanu, kā arī interaktīvu skaņu celiņu + grafisko interfeisu. Nav nepieciešama lejupielāde, šī ir tīmekļa lietojumprogramma, un tā tiek iestatīta sekundēs, izmantojot QR kodu / īsu saiti, kas darbojas slēgtā WiFi tīklā. Viegli pielāgojama, Boom Time Live var būt jūsu logotips vai pasākuma sauklis.

Mācību rezultāti

Izmantojot gudru veco skolu un augsto tehnoloģiju kombināciju, Boom Time Live piesaistīs korporatīvās pūļus, izmantojot mūziku. Pateicoties plašajai izpētei un attīstībai, Boom Time Live apvieno visas galvenās pedagoģiskās mācības no tūkstošiem mūzikas komandas veidošanas pasākumu un apvieno tos ar intuitīvu video spēļu saskarni, kas ļauj citiem, kas nav mūziķi, dažu minūšu laikā izprast mūzikas pamati, praktizēt dziesmu un spēlēt kopā. Dalībnieki tiks iesaistīti, motivēti un aktivizēti, izmantojot šo programmu, kas pārveido domāšanu. Reāllaika vērtēšana veicina komandas sasaisti un veselīgu konkurenci.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Boom Time Live var piegādāt tā, lai punktos gūtu labumu jūsu izvēlētā nevalstiskā organizācija vai izvēlētos no vairākiem projektiem, izmantojot mūsu partnerību ar B1G1.

Nosūtīt pieprasījumu