Bonne Soiree

Ienākt komponista pasaulē

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

No "Orķestris!" spēles nāk vēl viena neticama, pilnīgi unikāla klasiskā komandas izveides pieredze. Tā ir pieredze un stāsts, kas dzīvē ir saistīts ar pārliecinošu ikonogrāfiju, skaistu mūziku un Jums. "Bonne Soiree" ir stāsts par komponistu, kura mūzika pilnībā iemieso franču garu. "Belle Nuit, O nuit d'amour" ir vārdi, kas ved cilvēkus, un tā ir viņu apņēmība un radošums, kas viņiem ļauj atgūt valsti pēc milzīgu grūtību perioda.

Šajā fantastiskajā aktivitātē dalībnieki apgūst stāstu par kompozīciju un pēc tam iepazīstas ar vijoli un čelliem. Divi pieredzējuši skolotāji vada visu grupu ar skaistu kompozīciju. Spēlētāji pulcējas kopā, pieaugot uzticībai, kas saistās ar šo uzmundrinošo un neaizmirstamo pieredzi.

Mācību rezultāti

"Bonne Soiree" ir laba kopīga pieredze, kurā dalībnieki tiek uzņemti muzikālā ceļojumā. Tie ir iekļauti stāstā caur mūziku. Šī meditatīvā stāvoklī viņi pārsniedz ierastos ierobežojumus un apgūst mūzikas instrumenta spēļu pamatus, dažus jau pirmo reizi. Šī aizraujošā darbība paver kopējo koncentrāciju un reālu komandas darbu, lai izveidotu kaislīgu gala sniegumu. Bet, cik grūti ir šis izaicinājums, atlīdzība ir pieredze, kas nekad netiks aizmirsta.

Cilvēki stundas laika var iemācīties spēlēt klasisko mūziku un strādāt ar sinerģiju kā viena komanda. Dalībnieki būs pārsteigti par to, ko viņi var sasniegt ierobežotā laika posmā kopā kā komanda.

Nosūtīt pieprasījumu