Arābu Tirgus

Konkurēt tirdzniecībā, lai palielinātu ģimenes bagātību

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
12 - Neierobežoti

Par

Darbība notiek 19.gadsimtā Omānā. Ģimenes sarunājas, lai palielinātu savu bagātību, tirgojot ar kamieļiem, zivīm, garšvielām, pērlēm, ūdeni, naudu un ar svarīgo informāciju. Sadaloties "ģimenēs", ar arābu tirgoņu preču maisiņu, komandas tiek izaicināti ar mērķi palielināt savu ģimenes bagātību. Komandām ir jāsaprot, kādām citām ģimenēm ir nepieciešams izmantot aptaujas un sarunu prasmes. Šīs informācijas pastiprināšana ir iespējama tikai tad, ja ir kopīgās darbošanās. Komandas veic pārrunas tirdzniecībā, lai palielinātu savu peļņu. Gala rezultāti atspoguļo komandas mijiedarbību un pieeju.

Mācību rezultāti

"Arābu tirgus" ir jautrs un interaktīvs izaicinājums, nodrošina saziņu, pastiprina tīklošanu un pozitīvu attiecību nozīmi. Tas maksimāli palīdz izprast informācijas vērtību. Lai panāktu veiksmi, būs svarīgi strādāt ar win-win risinājumu.

Lai gan tas ir konkurētspējīgs, visveiksmīgākās komandas ir tās, kas sadarbojas ar citiem, lai izveidotu abpusēji izdevīgus rezultātus, vienlaicīgi koncentrējoties uz saviem rezultātiem.

Mēs lieliski pavadījām laiku – ne tikai daudz uzzinājām par sevi kā komandu, bet arī apzinājāmies savas individuālās kļūmes. Par spīti aukstajiem laikapstākļiem, mēs ļoti patīkami pavadījām laiku. Jūsu komanda bija izcila – pat palīdzēja man produktu sagatavošanā, iepakojot dāvanu kārbas mūsu pasākumam Pirmdienas vakarā.

Johnson & Johnson

Nosūtīt pieprasījumu