Aci pret Aci

Iepazīstiet viens otru un personīgo gaumi

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
20 - 800

Par

Aci Pret Aci ir jautra un interaktīva komandu saliedēšanas aktivitāte, kas ļauj jūsu darbiniekiem iepazīt vienam otru un atklāt personīgo gaumi. Vai jūs tiešām ziniet visu par saviem kolēģiem? Vienmēr ir palikuši pārsteiguma elementi. Šajā enerģiskajā sadarbību veicinošajā komandu saliedēšanas aktivitātē komandu dalībnieki atklāj daudz jaunas un aizraujošas lietas par saviem kolēģiem. Iespējams, ka pat atklājas iepriekš nezināmas kopējas intereses un veidojas spēcīgas savstarpējās saiknes.

Aci Pret Aci ir elastīga savā izpildījuma veidolā un kulminācijā var tikt veidota kopīga visu dalībnieku foto kolāža.

Grupām, ar vairāk nekā 200 cilvēkiem, darbību komandas un animācijas ir interaktīvas un tiek rādītas uz lielā ekrāna.

Mācību rezultāti

Face to Face is a highly relevant program in today's world. Participants quickly connect with others and discover mutual interests and uncover unusual and interesting facts about their collegues or conference participants in an information non-confrontational manner. Face-to-Face is used at conferences as an ice breaker, for staff induction or for teams wanting to get to know each other better.

Related Testimonial

Lieliska tīklošanas aktivitāte. Tas patiešām veicināja apspriešanas un aicināja cilvēkus ņemt vērā savus un citu cilvēku vēlmes. Mēs esam pamanījuši atšķirību komandas dinamikā kopš šis darbības.

HSBC

Nosūtīt pieprasījumu