Aktivitātes attālinātām komandām

Apskatiet mūsu uzdevumus attālinātu komandu saliedēšanai! Dažādie komandas veidošanas uzdevumi palīdzēs iesaistīt un motivēt komandu, kā arī radīs vienotības sajūtu un kopīgus jautrus brīžus, strādājot no mājām.

Remote Team Activities

Globalizācijas ietekmē ir palielinājusies darbaspēka mobilitāte un attālinātais darbs. Jau pirms Covid19 pētījumos bija secināts, ka attālināto darbinieku skaits līdz 2023. gadam palielināsies par 43%. Komandas efektivitātei ir vieni un tie paši principi, gan strādājot klātienā, gan attālināti. Attālinātām komandām ir papildu izaicinājumi, jo īpaši attiecībā uz efektīvu komunikāciju, motivāciju, kopīgas kultūras veidošanu un kopības sajūtu. Taču efektīvu virtuālo komandu vada spēcīgs līderis, kas spēj izveidot sadarbības noteikumus un komunikācijas kanālus tā, lai uzturētu pozitīvu komandas vidi, arī strādājot no mājām.

Sadarbība, prieks un kopības sajūta

Strādājot attālināti, svarīgi ir vienoties par efektīvu komunikācijas veidu un platformu. Jāatceras, ka papildus saziņai darba jautājumos, attālinātām komandām ir jāatrod veids, kā jautri pavadīt laiku un saglabāt kopības sajūtu. Mēs esam izstrādājuši vairākas komandas veidošanas uzdevumus, kas palīdzēs nodrošināt kopības sajūtu arī attālinātiem darbiniekiem. Mūsu komanda organizē šos pasākumus, izmantojot video saziņas platformas. Tāpat mēs izmantojam mūsu populāro komandu lietotni Go Team, kas tagad kļuvusi par Go Remote. Šajā lietotnē komandām tiek piedāvāti dažādi pielāgojami uzdevumi, kā arī foto un video izaicinājumi, kas iesaistīs visus attālināto komandu dalībniekus, veicinot sadarbību un kopības sajūtu. Vai zinājāt, ka mūsu populārais uzdevums Escape the Mob ir pieejams arī virtuālām komandām? Tāpat jūsu komanda var doties virtuālā komandas ceļojumā uz mākslas galeriju vai muzeju, izmantojot Go Explore, vai kopā virtuāli apceļot pasauli uzdevumā Race Around the World. Šajā uzdevumā dalībnieki virtuāli apmeklēs dažādas valstis un paveiks jautrus uzdevumus saistībā ar savu izvēlēto galamērķi. Izaicinošie uzdevumi un mīklas iesaistīs visus komandas dalībniekus un ļaus papildināt kopējās komandas zināšanas.

Radošums motivācijai un iesaistei

Veiciniet savas komandas radošumu, aicinot viņus izkāpt no ikdienas rāmja un iejusties jaunā iztēles pasaulē! Ja vēlaties komandai nodrošināt jautru kopīgu pieredzi, noorganizējiet pasākumu, kurā mūsu vadītāji video pasākumā palīdzēs komandām izveidot kopīgu filmu, publicēt avīzi vai uzņemt populāru video klipu. Mūsu uzņēmumam ir gadiem ilga pieredze, izstrādājot radošus komandas veidošanas uzdevumus, kas tagad tiek izmantota, veidojot komandas uzdevumus virtuālām komandām. Mūsu vadītāji ar komandām strādās internetā, vadot procesus un kopīgi piedzīvojot emocijas.

Mūzika labsajūtai, izglītībai un kopības sajūtai

Mūzikas pasākumi ir emocionāli, raisa domas un sniedz lielu gandarījumu. Iedziļinoties mūzikas procesā, cilvēku smadzenes pārslēdzas citā darbības režīmā un tiek veidoti jauni neiroloģiski savienojumi un iepazītas jaunas prasmes. Mēs esam izstrādājuši dažādas ar mūziku saistītas komandas veidošanas aktivitātes, kas ir īpaši piemērotas virtuālām komandām. Iedomājieties savu komandu, kopīgi izpildot Haka deju pēc mūsu profesionālā vadītāja norādēm! Lieliski! Vai dziediet kopīgu kora dziesmu, sēžot savā mājas birojā. Burvīgi! Vai zinājāt, ka ritmiskas skaņas spēj sinhronizēt smadzeņu viļņus, veicinot starppersonu attiecības? Izmēģiniet mūsu virtuālās komandu aktivitāti Funk the Kitchen. Sarunāts!

Veselība pozitīvai labsajūtai

Veselīgi darbinieki ir laimīgāki un produktīvāki. Parasti attālinātie darbinieki sūdzas, ka viņi strādā vairāk stundu, neietur pārtraukumus un viņiem zūd privātās un darba dzīves līdzsvars. Mūsu attālinātajās programmās ir iekļauta vadīta meditācija, ko var klausīties visās ierīcēs jebkurā laikā un vietā. Ar meditācijas prakses palīdzību jūs varat savai komandai sniegt zināšanas un metodes, kas var palīdzēt tikt galā ar dažādiem dzīves pārbaudījumiem. Ja vēlaties ko aktīvāku, izmēģiniet Go Fit! Šī enerģiskā spēle iekļauj dažādus fiziskos treniņus, labsajūtas uzdevumus un smieklīgus attālinātus video izaicinājumus, ko var piemērot jebkuras komandas spējām.

Kopīgas virtuālās mācības

Mūsu biznesa spēles ļaus virtuālām komandām gūt kopīgu mācīšanās pieredzi. Lieliskā komandas spēle Peak Performance, kurā komandas vada ekspedīciju uz Everestu, ir pieejama arī virtuālām komandām, kas strādā no mājām. Šajā programmā jūsu komanda noteikti izpratīs ātri funkcionējošas un efektīvas komandas nozīmi. Lai uzlabotu stratēģiskās plānošanas un komandas darba prasmes virtuālā komandā, izmēģiniet Heroes of Troy virtuālo versiju. Bet, ja vēlaties īpaši efektīvu mācīšanās pieredzi, pajautājiet mums par virtuālo versiju populārajam komandas veidošanas uzdevumam The Infinite Loop!

Tāpat mums ir plašs ledus laušanas aktivitāšu un iekustināšanas aktivitāšu piedāvājums, ko jūs varat izmantot savās ikdienas tiešsaistes sapulcēs, nodrošinot komandas motivāciju un iesaistīšanos. Sazinieties ar mums - mēs priecāsimies pārrunāt jūsu komandas īpašā pasākuma idejas.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums