go team launches in brighton

Go Team augsto tehnoloģiju dārgumu medības

Publicēja Mark Davenport, 2013. gada 12. jūn.

Pagājušajā nedēļā Braitonas pilsēta, kas atrodas Apvienotās Karalistes dienvidu krastā, pateicoties saulainiem laika apstākļiem, izrādījās ideālā vietā, lai uzsāktu jaunu inovatīvu komandu veidošanas produktu. Piecas komandas piedalījās ļoti konkurētspējīgā pasākumā, lai pārbaudītu šo unikālo "pilsētu izaicinājumu" tehnoloģiju.

Go Team uzdevumi darbojas uz Android planšetdatoriem, un tajos izstrādātās GPS norādes vada komandas uz dažādiem kontrolpunktiem. Ierodoties katrā kontrolpunktā, dalībnieki kopīgi strādā pie tā, lai veiktu Go Team komandas radītos uzdevumus. Te var būt iekļauti gan āķīgi jautājumi, gan fotogrāfiju uzņemšanas kritēriji, gan laikā ierobežoti uzdevumi, kuru izpildei ir nepieciešams komandas darbs.

Šīs pārsteidzošās sacensības atklāja slēpto vēsturi un mazāk zināmus faktus par Braitonu. Atjauninājumi, atgriezeniskā saite un rādītāji tika glabāti reāllaikā, jo tehnoloģijas sekoja komandu progresam gar šīs aizraujošās pilsētas ceļiem.

Vai mēs kādu pazaudējām pa ceļam? Nē! Go Team gudrā tehnoloģija ģenerē vienādus attāluma maršrutus katrai komandai un droši nogādā katru komandu līdz galamērķim noteiktā laikā.

Mēs esam saņēmuši lieliskās atsauksmes par Go Team. Tā ir ļoti elastīga sistēma, kas kalpo kā radoša platforma jebkādam zemes gabalam. Vienalga, vai jūs gribat izpētīt konferences pilsētas galamērķus, piemēram Braitonā, vai staigāt gar takām un mežu, vai pat upes krastā. Go Team rada neaizmirstamu komandas mijiedarbību un ļauj dalībniekiem patiešām iepazīties ar savu atrašanās vietu.

Šonedēļ mūsu klienti jau pierādīja uzticību šim produktam ar apstiprinātu pārdošanas apjomu Kopenhāgenā un Maltā.

Lai uzzinātu vairāk par Go Team, noklikšķiniet šeit

Mark Davenport

Biznesa attīstības vadītājs

Atbildīgs par jaunu, perspektīvu partneru identificēšanu un iesaistīšanu Catalyst Global tīklā.

Visas ziņas