Catalyst Global Conference Brighton 2013

Catalyst Teambuilding konference - Go Global!

Publicēja Mark Davenport, 2013. gada 15. dec.

Kas notika šeit? Neatkarīgi komandu veidošanas uzņēmumi sadarbojas, dalījās ar jaunām idejām un atklāti runāja viens ar otru! Protams, tas nevar būt taisnība?

Bet, tas ir taisnība! Catalyst Global starptautiskā komandas veidošanas konference nodrošina platformu līdzīgi domājošiem uzņēmumiem, kuri var klausīties, sadarboties, būt radošiem un gūt peļņu no kopīgām zināšanām.

Mēs esam ļoti lepni, ka esam izveidojuši uzticamu vidi, izveidojot dzīvo pasākumu, kas ļāva komandas veidošanas profesionāļiem būt kopā un dalīties ar savu labāko pieredzi ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem no visas pasaules.

Lūk, ko daži no mūsu partneriem domāja par šīm divām dienām:

Jūs, puiši, visi strādājāt patiešām pārsteidzīgi, apvienojot konferences dalībniekus un izveidojot lielisku atmosfēru Braitonā. Es uzskatu, ka iepazīstināšanas sesijas un sakaru izveides laiki bija vislabākie, un es zinu, ka jūs visi ļoti centās, lai padarītu konferenci tik veiksmīgu.

David Powell, Asia Ability

Paldies vēlreiz jums un jūsu zvaigžņu bandai pagājušajā mēnesī! Tagad es saprotu, kāpēc mūsu klienti ar šādu skaidrību un motivāciju aiziet prom no savām konferencēm.

Kate Kaiser, Catalyst Events, ASV

Joprojām priecājos par visiem izaicinājumiem un jautriem cilvēkiem, kurus es satiku. 13 gadu laikā es nekad nebiju sapulcinājies ar tik daudziem ekspertiem un, neraugoties uz manu traku darba kārtību, visi mani pasākumi Brazīlijā bija lieliski, daļēji pateicoties enerģijas uzlādei, ko esmu saņēmis konferences laikā.

Elves Costa, Conquistar, Brazīlija

Lai gan jau viena nedēļa ir pagājusi, mēs joprojām jūtamies tik sajūsminātas par notikumiem konferencē. Galina un es vēlreiz vēlētos jums pateikties par enerģiju un jūsu kopīgo vēlmi attīstīt visu Catalyst uzņēmējdarbību un globālo tīklu. Mēs augsti novērtējam Catalyst Global vērtību komandas veidošanas programmas izstrādāšanā, kas atbilst jaunajām klientu cerībām un izaicinājumiem. Konferences atmosfēra bija lieliska un jautra!

Iliyana Dimitrova, Gea Events, Bulgārija

Ja esat neatkarīgais komandas veidošanas uzņēmums un vēlaties vairāk izprast par Catalyst Teambuilding priekšrocībām, lūdzam spiediet šeit....

click here

Mark Davenport

Biznesa attīstības vadītājs

Atbildīgs par jaunu, perspektīvu partneru identificēšanu un iesaistīšanu Catalyst Global tīklā.

Visas ziņas