Catalyst Euro Zone 2016 London

Catalyst Global - 2016.gada Eirozonā

Publicēts 2016. gada 9. jūl. Autors: Mark Davenport

Catalyst Global izpilddirektors Guy Baker uzsāka 2016.gada Eurozonas konferenci, liekot ļaudīm iepazīties ar grupas spēcīgajiem sasniegumiem pēdējo 12 mēnešu laikā. Izmantojot Go Team - Go Engage planšetdatoru lietojumprogrammu, dalībnieki izvēlējās diskusiju tēmas: pārdošana, kā kļūt par ietekmīgu cilvēku, mērķtiecīga uzņēmējdarbība, mācīšanās un attīstība, mārketings, un produktu inovācijas.

Galvenā konferences tēma bija korporatīvā sociālā atbildība un davināšanas spēks. Kopš pievienošanās globālajai iniciatīvai B1G1 2015.gada beigās, Catalyst Global Network jau ir veikusi 225549 B1G1 darbības! Johnny Machiels no Event Masters no Beļģijas runāja par B1G1 neticamo ietekmi uz viņu komandu un saviem klientiem. Grupa apsprieda veidus, kā viņi varētu vēl vairāk iekļaut dāvināšanas spēku savos uzņēmumos, un piedalījās Go Team jaunās versijas aktīvā spēlē - Go Give. Komandas iznāca ārā uz Brighton Lanes, lai pabeigtu izaicinājumu virkni ar sekmīgām darbībām, kas ietekmē B1G1 cēloņus! Tas bija savstarpējs ieguvums, win-win!

Pirmās dienas beigās, kad delegāti atpūšas ar alus vai vīna glāzi, viņi piedalījās planšetdatora aktivitātē Push It! ar augstu enerģētisko vērtību. To vadīja enerģisks MC, Ramses Van Ryssens. Šajā enerģiska planšetdators aktivitātē komandas cīnījās pret otru, pabeidzot virkni sarežģītas prāta spēles un fiziskus izaicinājumus.

Dalīšanās un sadarbība turpinājās arī pēc vakariņām un dzērieniem Braitonas pludmalē, kur Orans Mastertons no Īrijas Team Building svinēja savu dzimšanas dienu!

Otra diena tika uzsākta ar sanāksmi "Detaļas veido atšķirību" un ieskatu prezentācijām par 10 galvenajiem produktiem. Katru produktu prezentēja īpašs partneris, kura uzmanība pēc detaļām pārdošanā un piegādē ir novedusi pie tā produkta popularitātes tirgū. Vieslektors Andy Fieldhouse no Biz Group UAE dalījās ar savu zinošo izpratni par uzņēmējdarbības mērķi.

Pēc pusdienām Eiropas tīkla partneri piedalījās spēcīgā empīriska mācību demonstrēšanas spēlē, kura pamatā bija vadība un populāra tēma kāpināt uz Everesta kalnu, "Peak Performance".

Tīklu veidošana ar entuziasmu un aizrautību turpinājās ilgi pēc formālās konferences darba kārtības beigām tiešsaistē mūsu tīkla forumā. Dalībnieki secināja, ka viņiem bija tik fantastisks laiks sadarboties, ka viņi plāno tikties regulāri! Catalyst Global komandas vadība ir priecīga turpināt mācīšanos un sadarbību. 2016.gadā oktobrī viņi tikās ar komandām no Āzijas un Austrālijas Kota Kinabalu pilsētā Asia Zone 2016 konferencē .

Tas bija tik iedvesmojošs un patiešām pārsteidzošs laiks. Es ieguvu daudz jaunu ideju un iedvesmu produktu izstrādei, pārdošanai, kā arī atbildes uz dažiem konkrētiem jautājumiem par produktiem. Es patiešām lepojos būt par jūsu partneri, jo jūs visi darāt tik lielu darbu savās valstīs. Tas bija tik pārsteidzoši dzirdēt visus jūsu stāstus par saviem uzņēmumiem, jūsu pārdošanas apjomu un jūsu pieredzi.

Dace Stipniece, Latvijas valsts komandas vadītāja

Paldies jums visiem par laipnu uzņemšanu un atvērtību, ko jūs parādījāt lai palīdzētu man iekļūt Catalyst pasaulē ;) Braitonā man bija lielisks laiks un man bija ļoti jautri. Es daudz uzzināju par produktiem, par jūsu labākiem treniņiem un dažām iniciatīvām, par ko man nebija pat zināms... paldies vēlreiz, jūs esat reāli profesionāļi, augstas klases kopiena, un esmu tik lepna, ka esmu komandas sastāvā!

Monica Dymacz-Kaczmar, Exprofesso vadītāja Polija

Kā vienmēr, es uzzināju tik daudz tikai pāris dienas laikā, un kā spēcīgs ir mūsu pārsteidzošs tīkls. Tika izveidotas daudz jaunu kontaktu un, cerams, es varēšu sekot dažādam iespējam. Divu dienu laikā tik daudz enerģijas vienā telpā, bija brīnišķīgi dzirdēt kaislību, kas ikvienam bija par savu zīmolu un saviem cilvēkiem!

Oran Masterton, Xtreme.ie Iespēju radītājs

Mēs daudz iemācījāmies, un arī bijām pārsteigti par citiem kopienas locekļiem. Viss bija lielisks - pasākumu organizācija un individuālas runās  bija labi pārvaldītas. Runājot par sevi - tas viss atsaucas manī ļoti personīgā līmenī. Draugi no citām Eiropas valstīm bija ārkārtīgi, kā arī pati Catalyst Global vadība. Jūs visi darāt pārsteidzošu darbu - tā turpiniet! Mēs ceram redzēt jūs atkal  kādā eksotiskā galamērķī!

Nikola Havlova, Maxin Prague pasākumu vadītāja

Mark Davenport

Biznesa attīstības vadītājs

Atbildīgs par jaunu, perspektīvu partneru identificēšanu un iesaistīšanu Catalyst Global tīklā.

Visas ziņas