Catalyst Euro Zone 2014 - London

Catalyst Global - 2014.gada Eirozonā

Publicēja Mark Davenport, 2014. gada 18. jūl.

The Catalyst Global EuroZone 2014 konference nodrošināja platformu līdzīgi domājošiem uzņēmumiem no Catalyst kopienas Eiropas reģionā klausīties, kooperēties, būt radošiem un galu galā arī gūt labumu, daloties savās zināšanās. Catalyst Global EuroZone konferencē satikās daudzi talantīgi licencētie partneri no 12 valstīm, ieskaitot Apvienoto Karalisti, Īriju, Slovēniju, Lietuvu, Spāniju, Franciju, Portugāli, Somiju, Krieviju, Rumāniju un AAE.

Konferences tēma bija: 'Kopīga biznesa iespēju paplašināšana' .

Diena sākās ar Catalyst Global izpilddirektora Gaja Beikera (Guy Baker) dalīšanos ar Catalyst Global tīkla vīziju pēc tam pievēršoties grupai, lai uzklausītu viedokļus un komentārus. Gajs Beržo (Guy Bergeaud) Team Building France izpilddirektors vadīja ātru sapulces sesiju ar nosaukumu “Kurš kura milzis”, kurā tika runāts par izcenojumiem, mārketingu, sociālajiem medijiem, pārdošanu un sadarbībām . Prezentāciju sniedza Endijs Fīldhauss (Andy Fieldhouse) no Biz Events, Kristians Hossu (Cristian Hossu) no Universum Romania un Tims Šeplijs (Tim Shepley) no BlueHat UK. Sesiju noslēdza dzīvīga diskusija.

Laiks pārtraukumam!

Catalyst Global EuroZone dalībniekiem bija pelnīta kafijas pauze, piedaloties produkta apskatē, praktiski aplūkojot sarežģīto Žurku Slazdu (Rat Trap) , Animate un Bam Bike .

Pēc pārtraukuma Endrjū Fīldhauss (Andrew Fieldhouse) sniedza prezentāciju ar nosaukumu “Kā uzcelt biznesu no nulles”. Un pēc tam Ričards Smits (Richard Smith), pārdošanas daļas vadītājs no Bluehat Apvienotās Karalistes, sniedza ļoti aizraujošu prezentāciju par BlueHat UK pārdošanas komandas struktūru un viņu pārdošanas stratēģiju, īpaši apiešanos ar pieprasījumiem.

Pusdienu laikā dalībnieki piedalījās Mārketinga Materiālu Apskatē, kas ļāva viņiem izpētīt, dalīties un mācīties vienam no otra mārketinga materiāliem.

Atbildot Catalyst Global licences turētāju aizrautībai ar inovatīviem tehnoloģiskajiem komandu saliedēšanas risinājumiem, Fermins Guriko (Fermin Guerrico) no Teambuilding Spain piedāvāja potenciālu jaunu produktu Drone Zone. Fermins izskaidroja, ka produkts joprojām ir izpētes un attīstības (R&D) fāzē, un ka lidojošo dronu praktiskums vēl ir jāpārbauda, taču grupa šo produktu, kura izmaksas ir zemākas, nekā varētu sagaidīt, uztvēra ļoti entuziastiski, piekrītot, ka ir jāturpina tā izpēte.

Pēcpusdiena turpinājās ar jaunu informāciju par GoTeam.guru mājas lapu, ko sniedza Catalyst Global izpilddirektors Gajs Beikers (Guy Baker). Kari and BlueHat UK Deivs Turners (Dave Turner) pēc tam vadīja aizrautīgu un informatīvu jautājumu un atbilžu sesiju parGoTeam nākotni.

Pēc tam uzstājās Dani Polajnars (Dani Polajnar) no Teambuilding Academy. Dani koncepti Catalyst Global Network līdzsvarošanai, kā, piemēram, šķērspārdošana, PR un kopēja zīmola izmantošana bija svaigi un radoši. Gajs pēc šīs uzstāšanās turpināja ar prezentāciju par Catalyst vēstnieka nozīmi un lomu katrā licences vietā.

Laiks aktivitātēm!

Dalībnieki piedalījās jaunā produkta Whiskey Wisdom baudīšanā un pēc tam International Stakes atjaunotās versijas palaišanā, izgatavojot jaunu milzu kartona šūpuļzirgu! Pēc tam grupa devās ielās, lietojot jaunu un vēl neizmēģinātu Go Team versiju, kas komandām 30 grādu karstumā lika skriet no Londonas tilta līdz Dienvidu krastam, piedzīvojumam beidzoties strūklakā!

Māte daba izrādīja pārsteidzošu gaismu pāreju šovu saulrietā, kad grupa vakariņoja un baudīja dzērienus laivā uz Temzas upes.

Catalyst Global mēs ļoti lepojamies, ka esam radījuši uzticības pilnu atmosfēru, organizējot pasākumu, kurā komandu saliedēšanas profesionāļiem bija iespēja satikties ar citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem Eiro zonā un dalīties savās labākajās praksēs.

Liels paldies no Catalyst Global Timam Šeplijam (Tim Shepley), Mendijai Kolai (Mandy Cole), Fionai Kreivenai (Fiona Craven), Eimijai Kolemanai (Ami Coleman), Deivam Turneram (Dave Turner), Korinai Tatamai (Corinne Tatham), Endijam Fīldhausam (Andy Fieldhouse), Timo Herinaro, Gajam Beržo (Guy Bergeaud), Martinam Beržo (Martin Bergeaud), Deividam Basetam (David Bassett), Oranam Mastertonam (Oran Masterton), Dariusam Lomsargis (Darius Lomsargis), Luisam Trindeidam (Luis Trindade), Kristianam Hossu (Christian Hossu), Marijai Varlamovai (Maria Varlamov), Oļai Kastensonei (Ola Kastensson), Eļenai Kastensonei (Elena Kastensson), Dani Polanjnaram (Dani Polanjnar), Ferminam Guriko (Fermin Guerrico) un Danielam Simo (Daniel Simó) par laiku, ko viņi veltīja, piedaloties šajā pasākumā.

 

 

Mark Davenport

Biznesa attīstības vadītājs

Atbildīgs par jaunu, perspektīvu partneru identificēšanu un iesaistīšanu Catalyst Global tīklā.

Visas ziņas