Catalyst Global Conference 2018

Catalyst Conference 2018

Publicēja Esther Daniel, 2018. gada 9. nov.

2018.gada 4.-8. novembrī Catalyst Network locekļi pulcējās Dienvidāfrikā, lai atzīmētu Catalyst Global 30.gadadienu. Konferencē piedalījās vairāk nekā 45 pasaules labākie komandu saliedēšanas uzņēmumi, kas pārstāvēja 60 valstis. Kwa Maritane Bush Lodge, kas atrodas Pilanesbergas nacionālajā parkā, divu miljardu gadu vecā vulkāna nogāzēs un kur atrodas Āfrikas „Big Five” dzīvnieki, bija lieliska vieta konferencei, kas vērstas uz evolūcijas tēmu.

Konferencē tika atklāta ar jautru Quickfire viktorīnu, kas pārbaudīja komandas saliedēšanas speciālistu zināšanas par komandas vsaliedēšanas nozares vēsturi un mudināja viņus apskatīt darba prakses nākotni un komandas saliedēšanas nozares lomu šajā nākotnē.

Catalyst Global Conference 2018

Galvenais runātājs, Quinton Coeteze, izmantoja aizraujošus stāstus no Āfrikas, lai ilustrētu cilvēku dabisko potenciālu. Quinton mudināja dalībniekus apsvērt korelāciju starp viņu uzņēmumu panākumiem un spēju atpazīt un izmantot visas iespējas. Papildus finanšu panākumiem tika konstatēts, ka ilgstošas reālas pārmaiņas indivīdiem un organizācijām ir uzņēmumu īpašnieku panākumu novērtējums komandas attīstības nozarē.

Interaktīvam spēlēm un tehnoloģijām būs aizvien nozīmīgāka loma pieredzes mācīšanā.

Tika atklātas četras jaunas uz tehnoloģijām balstītas komandas saliedēšanas programmas. Infinite Loop, kurā komandas strādā ar VR austiņu palīdzību, lai atbrīvotu virtuālā pasaulē iesprostoto pusaudzi, balstās uz rūpīgiem pārvaldības prakses principiem un nepārtraukta uzlabojuma koncepciju. Pieejams tagad visā pasaulē, tas ir paredzams, ka tas kļūs par Catalyst Global galveno pārdošanas produktu 2019. gadā.

Konferencē tika prezentēti arī citi tehnoloģiju produkti: "Outbreak", "Escape the Island", un "Red Alert". Katram no tiem ir unikāla tēma, un, lai gan visiem ir kopīgs problēmu risināšanas un laika pārvaldības pavediens, tas ir vērsts uz dažādiem komandas attīstības aspektiem.

Pieaugošās hipersaites rada nepieciešamību pēc ciešākām sociālajām saitēm.

Lubo Tomko no Extra Ordinary Slovākija aktīvi iesaistīja ikvienu spēcīgā un emocionālā sesijā par saistībām.

Tika uzsākta trāpīgi nosaukta komandas attīstības programma Integrity. Integrity aplūko praktiskas vērtības, un to, cik svarīgi ir identificēt un izvēlēties, kas ir īsts, nevis ātrs, jautrs vai viegls veidojot spēcīgus sakarus.

Catalyst Global Conference 2018

Slovēnijas kultūras pārstāvis un galvenais runātājs Miha Pogacnik pēc tam iepazīstināja konferences dalībniekus ar muzikālo mācīšanos kopā ar vijoli, prasot cilvēkus domāt par iesaistīšanos, motivāciju, radošumu un izcilību.

Ir atzīts, ka komandas attīstības nozarei ir svarīga loma darbinieku iesaistīšanā un labklājībā.

Lai pievērstu uzmanību konferenču sesijām, dalībnieki tika piesaistīti Catalyst populārai apziņas programmai Meditainment, kas tika pārveidota sadarbībā ar WellMind Media.

Galvenais runātājs, Fabio Tognetti, izraisīja domas par to, kā var iedvesmot cilvēkus atrast jaunus veidus, kā sazināties, apspriest un pārvaldīt emocijas, lai nodrošinātu lielāku efektivitāti un laimi dzīvē. Fabio ir Itālijas Emocionālās apmācības akadēmijas dibinātājs.

Vēl viena svarīga konferences tēma un nepārtraukts fokusēšanās aspekts ir Labdarība. Catalyst kopienai tika piešķirta balva par vislielāko ietekmi no globālās labdarības organizācijas, Buy1GIVE1, par viņu kolektīvo ieguldījumu cilvēkiem un kopienām.

Catalyst Global Conference 2018

Labdarības process sniedz devējam vislielākās laimes sajūtas, īpaši ja labdarība veicina sociālo saikņu veidošanu.

Konferencē tika uzsāktas vairākas jaunas KSA komandas saliedēšanas aktivitātes. Sole Responsibility dalībnieki praktizē komandas prasmes, vienlaikus radot trīsdimensiju mākslas darbu no otrreizējās pārstrādes piesārņojuma. Catalyst ir sadarbojies ar Ocean Sole, kas katru gadu no Kenijas pludmales iegūst 500 000 sandales, lai šī programma kļūtu par realitāti.

Konferencē tika slēgta ar komandas saliedēšanas aktivitāti Rags to Riches. Dalībnieki radīja milzīgus mākslas darbus no lietotam apģērbiem, kuri pēc tam tiks piešķirti labdarības organizācijām Dienvidāfrikā.

Es esmu lepns būt par daļu no šīs kopienas. Pārsteidzoši zinošs, kultūras ziņā daudzveidīgs cilvēku kopums, kam ir kopīgs mērķis. Es esmu uzlādēts ar pozitīvo ietekmi, ko mūsu nozare var dot cilvēkiem un uzņēmumiem visā pasaulē. ”

Catalyst Global CEO, Guy Baker.
Mūsu darbs ir attīstījies no pasākumu stadijas, kas ir komandas saliedēšanas palīglīdzeklis (kaut kas, kas liek justies labi un „jauki”), līdz pārmaiņu aģentiem un komandas attīstību sekmētajiem (kas ir būtiski mūsdienu biznesa izaugsmei un darbinieku labklājībai). Konference apstiprināja, ka mēs saglabājam mūsu priekšrocības, svarīgumu un to, ka pieprasījums pēc mūsu produktiem un pakalpojumiem turpinās augt eksponenciāli. Nākotne ir piepildīta ar aizrautību! Gerry Skerritt, Dream Team South Africa.

Esther Daniel

Partneru iesaistīšanas stratēģijas vadītāja

Organizatoriskās efektivitātes nodrošināšana, izmantojot tīkla partneru iesaistīšanas stratēģijas.

Visas ziņas