Catalyst Asia Zone 2014

Catalyst Global Asia Zone 2014

Publicēja Mark Davenport, 2014. gada 14. nov.

Divdesmit seši Āzijas visietekmīgākie komandu saliedēšanas domātāji sanāca kopā, lai mācītos viens no otra, apzinātu iespējas un iepazītu savas kopējās spējas. Catalyst Global Asia Zone 2014 notika Bangkokā, un to apmeklēja dalībnieki no 12 valstīm, ieskaitot BeChallenged Team Building no Austrālijas un Jaunzēlandes, Acewood no Ķīnas, D'frens no Indijas, Asia Ability Creative Team Building no Singapūras un Malaizijas, Team Building Asia no Hongkongas un Singapūras, un Work Happiness no Japānas, kā arī ārpus Āzijas zonas esošā Biz-group, kas rūpējas par darbību AAE un Bluehat Group no Apvienotās Karalistes.

Uzrunāt tirgu ar kopēju vīziju

Rīta sesija sākās ar dalīšanos ar Catalyst Global vīziju un diskusiju par to. Balstoties uz šo diskusiju pamazām pārgāja uz komandu saliedēšanas tirgus pārmaiņu īpašību analīzi no reģionālo līdzību un atšķirību perspektīvas. Katrs reģions prezentēja ieskatu savās reģioniem piemērotākajās pārdošanas un mārketinga tehnikās, dodot iespēju uzņēmumiem mācīties vienam no otra. Sesijas kulminācija bija ideju ģenerēšana, lai kopējā sadarbībā censtos apmierināt Āzijas komandu saliedēšanas tirgus vajadzības, apvienojoties Catalyst Global komandu saliedēšanas grupā.

Pēc greznām Taizemes pusdienām sekoja sesijas par Catalyst Global iekšējām sistēmām, dalīšanos ar failiem, atskaitēm un forumu. Īsa sesija par digitālā mārketinga iniciatīvām bija atbalsts viens-pret-vienu sesijām starp Catalyst Global mārketinga komandu un katra reģiona vadītājiem.

Karstumam sprakšķot no Bangkokas saules, Catalyst Global Āzijas zonas partneri izbaudīja piedalīšanos divu jauno Catalyst Global KSA komandu saliedēšanas aktivitāšu demonstrācijās Horses For Causes un Whisky Wisdom.

Pārdomas par dienu

Es tik ļoti izbaudu šos pasākumus, tā ir iespēja atslēgties no ikdienas raizēm un koncentrēties uz to, kā grupā iespējams viens otram palīdzēt. Pēdējā laikā daudz lielisku panākumu ir guvusi mūsu KSA komandu saliedēšanas aktivitāte ar nosaukumu Hole in One. Šādas maza apmēra tikšanās ir lieliska platforma, kur izstāstīt kādu labumu klienti ir guvuši no šīm spēlēm un sagatavot citus Catalyst uzņēmumus pārdot tās savos reģionos.

Stjuarts Hariss (Stuart Harris) – komandu saliedēšanas direktors Asia Hong Kong

Šīs sanāksmes norises laiks bija ideāls, tikai pagājušonedēļ mēs no Cisco saņēmām vēstuli, pieprasot d'frens koordinēt virkni komandu saliedēšanas pasākumu 5 atrašanās vietās Āzijā, Catalyst kopienas atbalsta nodrošinājums ļauj mums piedāvāt ekonomiskus risinājumus. Puiši un meitenes šajā telpā ir paši labākie, vai ne? Tas ir tik svarīgi, jo mums ir nepieciešama pārliecība, ka pasākumi ārpus Indijas notiks tajā pašā kvalitātē. Laimīgā kārtā Japāna ir Cisco sarakstā un Happiness at Work komanda tikko ir pievienojusies, tā ka bez šaubām man būs ar viņiem kārtīgi jāizrunājas pie pusdienām.

Šrikants Mūrtijs (Srikanth Murthy) d’frens India direktors

Go Team!  Planšetes dārgumu medības

Lielā planšetes dārgumu medību un piedzīvojumu sacensību pārdošanas pieauguma dēļ visur Āzijā, Catalyst GlobalGo Team aplikācija bija karsts sarunu temats.  Catalyst Global Asia Zone komandu saliedēšanas uzņēmumi nākamo rītu veltījaGo Team! sesijai, kurā uzzināja par jaunajām iespējām un aplikācijām, lai izmantotu šo tehnoloģiju kā iesaistes rīku, papildus neaptverami populārajam pilsētu komandu saliedēšanas dārgumu medību izaicinājumam.

Mark Davenport

Biznesa attīstības vadītājs

Atbildīgs par jaunu, perspektīvu partneru identificēšanu un iesaistīšanu Catalyst Global tīklā.

Visas ziņas