go team canada

Go Team tagad arī Kanādā

Publicēja Alexandra Pett, 2017. gada 28. aug.

Ir pienākuši ļoti satraucoši laiki, jo Kanādas komandu saliedēšana izdzīvo pārejas periodu un Eventology rāda ceļu, piedāvājot daudzpusīgu komandu saliedēšanas izaicinājumu un apbalvošanas un atzīšanas programmu klāstu.

Mēs piedāvājam svaigus perspektīvus komandu saliedēšanas pasākumus Kanādā un būšana daļai no Catalyst Global tīkla, palīdz mums noturēt savu pionieru pozīciju.  Go Team ir ļoti elastīga komandu saliedēšanas platforma, ko vispusīgi atbalsta arī Catalyst Global komanda. Mana pasākumu organizēšanas komanda jau izstrādā planšetē koordinētus maršrutus Vankūverā, Toronto, Otavā, Monreālā un Kalgari.

Kad Go team būs pilnībā palaista, mēs tirgū ieviesīsim unikālākus Catalyst Teambuilding konceptus, piedāvājot pilnu konferences atdzīvinātāju, motivējošo spēļu un interaktīvu biznesa simulāciju portfolio”

Aleksandrs Pets (Alexandre Pett) - Eventologs

Lai uzzinātu vairāk par Kanādas līderi komandu saliedēšanas pasākumu pakalpojumu sniegšanā, lūdzu, apmeklējiet www.eventology.ca

Alexandra Pett

Eventology dibinātāja, Kanāda

Alexandra Pett ir Eventology Canada dibinātāja, specializējusies pasākumu organizēšanā, radošo pasākumu izstrādē un apmācību programmu veidošanā.

Visas ziņas