Par Catalyst tīklu

Catalyst tīkla partneris

catalyst team building japan

Work Happiness Japan

Reģions: Japāna

Galvenās kontaktpersonas: Etoh Katsuaki, Noudo Tetsuya

www.catalystteambuilding.jp

Work Happiness Japan ir speciālisti korporatīvo komandu saliedēšanas jomā, organizatorisko reformu veikšanā, konsultāciju sniegšanā, vadītāju apmācību organizēšanā, jaunu darbinieku apmācības semināru un komandu saliedēšanas aktivitāšu organizēšanā konferencēs un dažādos pasākumos.

Work Happiness ir vadošie speciālisti korporatīvo komandu saliedēšanas pasākumu nodrošināšanā Japānā piedāvājot visā pasaulē atzītos Catalyst Global komandu saliedēšanas produktus pēc tiem pašiem starptautiskajiem standartiem. Sākot ar ledlaužiem un enerdžaizeriem jūsu nākamajai konferencei līdz pat interaktīvām biznesa simulācijas spēlēm, kas izceļ stratēģiskās domāšanas, sadarbības, plānošanas un laika menedžmenta nozīmīgumu jūsu komandai, Work Happiness Japānā var pielāgot ekskluzīvus risinājumus, kas atbildīs jūsu vajadzībām.

Atrodoties Hamamatsu-cho Tokijas centrā, Work Happiness Japānā nodrošina komandu saliedēšanas programmas, personāla apmācības visā Japānas teritorijā, ieskaitot tādus galvenos centrus, kā Tokija, Yokohama, Osaka, Kioto, Nara, Fukuoka, Sapporo un daudzus citus arī attālus Japānas rajonus, kā, piemēram, Fuji-Hakone, Nikko, Hakodate un Shizuoka. 

Dzīvojot un strādājot vairākus gadus Amerikā, uzņēmuma prezidents Shingo Yoshimura un BDM, Etoh “Katsu” Katsuaki ir ieguvuši labu pieredzi, lai piedāvātu korporatīvos pasākumus ne tikai japāņu klientiem, bet arī multi-nacionāliem uzņēmumiem, kas darbojas Japānā.

 

 

ワークハピネスのモット

株式会社ワークハピネスでは、「世界中の組織を、”Work Happiness”にあふれるチームに変えること。」をモットーに、スタンス強化系・スキル&ナレッジ強化系など目的に応じた新入社員・若手・管理職研修などの人材開発や、企業の変革期における戦略転換・風土変革などの組織改革コンサルティングを提供しております。