Par Catalyst tīklu
catalyst team building netherlands

Windshift Netherlands

Reģions: Nīderlande

Galvenās kontaktpersonas: Alex Ten Klei

www.catalystteambuilding.nl

Catalyst Global Komandu Saliedēšanas programmas tiek pārdotas un piegādātas Nīderlandē ar Windshift starpniecību, kam ir vairāk kā 13 gadu pieredze efektīvu komandu saliedēšanas aktivitāšu nodrošināšanā.

Dibināta vairāk kā 13 gadus atpakaļ, Windshift kļuva par sinonīmu tādiem pludmales pasākumiem, kas saistīti ar kaitbordu, pludmales loka šaušanu un smilšu jahtu. Viņi ir populāri un labi zināmi uzņēmumiem, kuri meklē risinājumus unikāliem izbraucieniem vai vienas dienas darbinieku pasākumiem. Tagad atpazīstami arī komandu saliedēšanas aktivitāšu tirgū, Windshift ir diversificējuši aktivitātes arī ārpus pludmales robežām, piedāvājot programmas gan liela, gan maza mēroga pasākumiem, jautrām, eksperimentālām iekštelpu un brīvā dabā notiekošām komandu veidošanas programmām.

Ar Catalyst Global pasaulē pārbaudītiem komandu saliedēšanas produktiem un Windshift pieredzi un kompetenci, Windshift ir spējīgi piegādāt klientiem atbilstošus un pielāgotus komandu saliedēšanas risinājumus Holandē. Catalyst Global Team Building ar Windshift palīdzību piedāvā biznesa simulācijas programmas, kas pēta stratēģiskās plānošanas un klientu attiecību vadības pamatus; nodrošina vienkārši jautras aktivitātes, kas veicina komandas saliedēšanos; sniedz konkurētspējīgu komandu veidošanas pieredzi; piedāvā muzikālas un ritma darbnīcas; konferenču enerdžaizerus un ledlaužus; inovatīvas aktivitātes un brīvā dabā organizējamas dārgumu medības visā Nīderlandē.

Windshift lepojas par savām ciešajām attiecībām ar ikvienu klientu, nodrošinot to, ka katra klienta vajadzībām tiek atrasta un pielāgota īstā programma. Lai uzzinātu kā Windshift var pielāgot kādu aktivitāti jūsu nākamajai konferencei, pasākumam vai komandu saliedēšanas dienai apmeklējiet mājaslapu www.windshift.nl.