Par Catalyst tīklu
visible catalyst greece

Visible - Visionary Business Learning

Reģions: Grieķija

Galvenās kontaktpersonas: Dora Apostolopoulou, Eftychia Saroglou, Vaggelis Karastergios

www.catalystteambuilding.gr

Catalyst Global komandas saliedēšanas preču pārdošanas un izplatīšanas ekskluzīva licence Grieķijā pieder VISIBLE – Visionary Business Learning.

VISIBLE komandas vīzija – būt par svarīgo savienojumu mūsu klientiem viņu darbinieku iesaistīšanas stratēģijā, kā arī veicināt panākumus viņu cilvēkresursos un darba vidē, izmantojot mūsu apmācības un komandas veidošanas programmas.

Mēs esam viens no vadošajiem komandu veidošanas un pieredzes vadības risinājumiem Grieķijā, un mēs esam labi pazīstami ar mūsu izcilo profesionālo pieredzi ar vispusīgām zināšanām par Grieķijas un starptautiskā tirgus vajadzībām. Mēs klausāmies mūsu klientus un piedāvājam pielāgotus inovatīvus un praktiskus mācību risinājumus, kuru pamatā ir mūsu visaptverošā pieeja un metodoloģija.

Mūsu kaislīgai un pieredzējušai komandai ir plašas zināšanas un izpratne par to, kā uzvedības izmaiņas var pozitīvi ietekmēt izmaiņas jūsu organizācijā. Mūsu risinājumi tiek īstenoti ar spēcīgu pieredzes metodoloģiju un elastīgumu, lai panāktu maksimālu efektivitāti. Sadarbojoties gan ar mazām grupām līdz 10 dalībniekiem, gan ar lieliem uzņēmumiem, mūsu komandas veidošanas risinājumi var tikt veidoti tā, lai atbilstu jūsu uzņēmuma kultūrai un vēlamajiem komandas sasaistīšanas rezultātiem.

Mēs varam izstrādāt programmu, kas atbilst jūsu prasībām, vai nu uz 1-2 stundām, vai nu vairākas dienas vai pat viena gada garumā, kas mainīs un bagātinās jūsu darbinieku dzīvi gan personīgi, gan profesionāli. Tas viss ir jūsu stratēģiskā darbinieku iesaistīšanās plāna neatņemama sastāvdaļa ar ilgstošiem finansiāliem uzņēmējdarbības ieguvumiem.