Par Catalyst tīklu
catalyst team building romania

Universum

Reģions: Rumānija

Galvenās kontaktpersonas: Cristian Hossu

www.catalystteambuilding.ro

Universum Events ir vienīgais Catalyst Teambuiding partneris Rumānijā. Viņu stratēģiskā atrašanās vieta nodrošina to, ka viņi var rīkot komandu saliedējošanas pasākumus arī Moldovā un Serbijā.

Universum, kura stingrais balsts ir dibinātāju vairāk nekā 10 gadu ilgā pieredze liela apjoma pasākumu menedžmentā, ir uzņēmums, kas veidots, balstoties uz "pasākumu arhitektūras" konceptu.

Būtiskākais mūsu darbā ir lielisku cilvēku un izcilu ideju apvienojums. Mūsu projektos sadarbojas eksperti no visdažādākajām nozarēm – iedvesmas treneri, radoši komunikatori, lieliski koordinatori, mākslinieki, dizaineri, mūziķi, digitālie pionieri, burvju mākslinieki – ko vien vēlaties, mums ir viņi visi!

Komandu saliedēšanas aktivitātes mēs vienmēr veidojam, ņemot vērā jūsu uzņēmējdarbības mērķus un nodrošinām robežlīniju, kas savieno kontekstu, cilvēkus un gala rezultātu. Mēs piedāvājam pieredzes gūšanas iespējas, kur jautrība, izglītība, adrenalīns un fantastiska enerģija ir apvenoti neaizmirstamā pieredzē.

Jūs būsiet izbrīnīti par mūsu nepārspējamajām rūpēm par jūsu kā klienta vajadzībām, mūsu radošajiem prātiem un neizsmeļamo enerģiju pasākuma iedzīvināšanā. Atvēliet mums mazumiņu savas uzticības un mēs jūs pārsteigsim ar radošu, bet ekonomisku konceptu, piemērotu jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Nekautrējieties sazināties ar mums, ja jums nepieciešamas idejas un iedvesma nākamajai komandu saliedēšanas aktivitātei un citiem pasākumiem: contact@universum.ro