Par Catalyst tīklu
catalyst team building slovenia

Teambuilding Academija

Reģions: Slovēnija, Austrija

Galvenās kontaktpersonas: Dani Polajnar

www.catalystteambuilding.at

Teambuilding Academia ir vienīgā Catalyst licence Austrijā un Slovēnijā. Viņu atrašanās vieta Centrāleiropā ļauj piedāvāt izdevīgus komandu saliedējošos pasākumus arī Ungārijā, Horvātijā un Itālijā.

Teambuilding Academy (TBA) ir organizācija, kas veltīta kvalitatīvu komandu saliedēšanas pasākumu veicināšanai Balkānu valstīs. TBA darbojas komandu saliedēšanas pasākumu programmu sagatavošanas, kontroles, organizēšanas un īstenošanas nozarēs. Tāpat viņi arī organizē tematiskus komandu saliedēšanas pasākumus, uzņēmējdarbības seminārus un konferences, kā arī pētniecisko un konsultējošo darbu komandu darbā.

Visu komandas aktivitāšu plānošanā un īstenošanā Teambuilding Academy seko klienta vēlmēm un mērķiem, kā arī ņem vērā individuālo komandu struktūru un iezīmes. Visi šie elementi katru programmu padara unikālu. Profesionāla sertificētu komandu saliedēšanas treneru komanda un uzticama atbalsta komanda ļauj Teambuilding Academy aizvien sniegt visaugstākās kvalitātes komandu aktivitāšu pakalpojumus.

2011. gadā TBA saņēma prestižo ‘Constantinus Slovenia’ balvu no Slovēnijas Konsultēšanas menedžmenta kameras (ZMCS), dēļ sava konsultatīvā ‘Transformācijas’ projekta panākumiem, kas izstrādāts labi pazīstamam globālam uzņēmumam. Constantinus Slovenia ir balva par ‘labāko konsultatīvo projektu’ un tika pirmoreiz piešķita 2011. gadā, kā daļa no starptautiski atzīta balvu fonda ‘Constantinus International’. TBA tika izvēlēti dēļ viņu sniegtā konsultatīvā un ieviešanas atbalsta menedžmentam un vadlīnijām attiecībā uz netiešajiem faktoriem, trīs dažādās valstīs esošu nodaļu apvienošanas laikā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par komandu saliedēšanas aktivitātēm, ledlaužiem, konferences atdzīvinātājiem un interaktīvajām uzņēmējdarbības spēlēm Ļubļanā, Vīnē, Venēcijā, Milānā, Prāgā, Romā un Zagrebā, lūdzu sazinieties ar info@tba.si