Par Catalyst tīklu
catalyst team building new zealand

Team Up Events

Reģions: Jaunzēlande

Galvenās kontaktpersonas: Stu Robertson

www.catalystteambuilding.co.nz

Ar uzņēmuma moto "Izaicināt, Iedvesmot un Sasniegt", Team Up Events piedāvā plašu Korporatīvo un Sabiedrisko pasākumu nodrošināšanu visā Jaunzēlandē.

Team Up Events izaicina komandas, pārbaudot tradicionālos domāšanas veidus.  Izceļot komandas darba potenciālu, Team Up Events sniedz iedvesmu komandām. Team Up Events mudina komandas darboties un strādāt kopā, lai gūtu panākumus.

Team Up Events personiski strādā ar katru klientu, lai izpētītu un spētu piegādāt pasākumus, kas pārsniedz klientu cerības. Viņu mērķis ir radīt dalībniekos izpratni un spēju novērtēt katras personas individuālā snieguma nozīmīgumu un vērtību kolektīvā kopumā, caur iedvesmojošām kopības sajūtu, vienotību un komandas garu veicinošām aktivitātēm.

Team Up Events izmantojot inovatīvu pieeju un profesionālu un uz klientu vērstu attiecību veidošanu tiecas kļūt par līderi komandu saliedēšanas aktivitāšu tirgū Jaunzēlandē. Team Up Events piegādājot pasākumus, vienmēr klientu vajadzības vērtē visaugstāk, jo tas nodrošina augstu kvalitāti un personisku pieskārienu katrā pasākumā.

Team Up Events ir apņēmušies būt atvērti un pārredzami visā, kas saistīts ar pārdošanu, piegādi un pēcpārdošanu, lai klientiem nebūtu nekādu slēpto pārsteigumu. Team Up Events personāls tic, ka katra lieta, ko viņi dara, ir jādara ar jautrību, tādējādi nododot infekciozu pozitīvisma devu ikvienam savam klientam.

Team Up Events ir apņēmušies pārņemt jaunu praksi, pārskatot savas iepriekšējās darbības. Šī pieeja ir novedusi pie iestāšanās Catalyst komandu saliedēšanas tīklā, kas ļauj Team Up Events dalīties, sadarboties un iegūt šīs biznesa nozares jaunumus no citiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem visā pasaulē.