Par Catalyst tīklu
catalyst team building hong kong

Team Building Asia

Reģions: Honkonga, Makao, Šanhaja

Galvenās kontaktpersonas: Stuart Harris, David Simpson

www.catalystteambuilding.hk

Ar birojiem Honkongā, Makao, Singapūrā un Šanhajā, Team Building Asia ir viens no diviem uzņēmumiem, kas licencēts pārdot un sniegt Catalyst komandu saliedēšanas risinājumu pakalpojumus Dienvidaustrumāzijā.

Centrālais birojs ir Honkongā un sniedz pakalpojumus arī Kovlūnā, Makao un citviet Āzijā.

Honkonga ir fantastiska vieta, kur organizēt jūsu nākamo konferenci! Te ir pieejamas visdažādākās norises vietas komandu saliedēšanas aktivitāšu vai korporatīvo treniņu programmu īstenošanai.
Mēs varam piedāvāt komandu saliedēšanas spēles vai pasākumu ledlaužus jūsu konferences norises vietā, vai arī jūs varat nākt laukā un izbaudīt visu, ko Honkonga var piedāvāt mūsu “Out & About” brīvdabas aktivitātēs.
Honkonga ir pazīstama kā vieta, kur “Austrumi satiek Rietumus”. Ķīniešu saknes un britu ietekme ir sajaukušās, padarot Honkongu par patiesi unikālu vietu. Ultramoderna, multikulturāla sabiedrība atrodas līdzsvarā ar tradicionālo ķīniešu dzīvesveidu.
Honkongā ir daudz un dažādi aizraujoši apskates objekti, ieskaitot Smaili, Viktorijas ostu un ‘Lielo Budu’. Piedzīvojiet kontrastu starp elpu aizraujošiem pilsētu siluetiem, kultūras mantojuma objektiem un skaistām dabas ainavām.

Tuvumā esošā Makao arī piedāvā daudzas lieliskas konferenču zāles un ir ideāla norises vieta jūsu nākamajai konferencei.

Šanhaja ir Ķīnas finanšu galvaspilsēta un tās visietekmīgākais ekonomiskais, finanšu, starptautiskās tirdzniecības, kultūras, zinātnes un tehnoloģijas centrs. Konferences aktivitātes laikā jūsu dalībnieki izjutīs pulsējošo modernās Ķīnas attīstību, kas atbildīs jūsu konferences vai komandu saliedēšanas sanāksmes unikālajai pieredzei.

Stratēģiski novietota Ķīnas centrālajā piekrastes zonā, pilsētas osta ir viena no steidzīgākajām visā pasaulē, un nav nevienas labākas vietas pasaulē, kur noturēt biznesa simulāciju, ar mērķi uzlabot ienākumus no ieguldījuma – tikai paskatieties pa logu, un jūs ieskaus uzņēmējdarbības aura.

Lai arī cik ilgu laiku jūs pavadīsiet Šanhajā, jūsu dienas būs piepildītas, bet ja jūs izvēlēsieties Catalyst Asia ‘out and about’ dārgumu medību aktivitāti, mēs jūs izvedīsim caur Šanhajas metropolei.

Starpkulturālus, starptautiskus un virtuālus komandu jautājumus var palīdzēt risināt Team Building Asia, tāpat kā līderības jautājumus un visus sociālos izaicinājumus, ar kuriem sastopas augošā Āzijas uzņēmuma komanda. Lielākā daļa programmu var tikt vadītas angļu un ķīniešu valodās.

Lai uzzinātu vairāk:

Honkonga www.catalystteambuilding.hk

Šanhaja www.catalystteambuilding.sh.cn