Par Catalyst tīklu
catalyst switzerland

Catalyst Switzerland

Reģions: Šveice

Galvenās kontaktpersonas: Katerina Georgieva, Victor Sabev

www.catalystteambuilding.ch

Catalyst Switzerland, kas atrodas Verbje pilsētā, piedāvā plašos komandu veidošanas pasākumus, biznesa spēles un konferenču enerdžaizeru klāstu visā Šveicē.

Catalyst Switzerland izstrādā korporatīvus pasākumus, kas iedvesmo, motivē un attīsta komandas. To pasākumi ir pielāgoti īpašām korporāciju organizatoriskām prasībām, galamērķu pārvaldības uzņēmumiem un notikumu uzņēmumiem. Catalyst Switzerland personīgi sadarbojas ar saviem klientiem, lai izveidotu un īstenotu programmas, kas atbilst viņu unikālajām vajadzībām un situācijām, tostarp personāla attīstībai, pārmaiņu vadībai, tīklu veidošanai, stratēģiskajai plānošanai, komunikācijai un procesu uzlabošanai, klientu attiecību pārvaldībai vai KSA. Tās mērķis ir iesaistīt katru dalībnieku un radīt izpratni un novērtējumu par katra indivīda nozīmīgumu un kopējo vērtību.

"Catalyst Switzerland pieredze apvienos jūsu komandu un pilnveidos jūsu biznesa vērtības. Mūsu pasākumi ir labs līdzsvars starp jautrību un neticamo empīriskās mācīšanās spēku. Mēs katru dienu izdzīvojam mūsu uzņēmuma vērtības. Mēs uzskatām, ka tas dod mums veiksmes kultūru, ko mēs sniedzam visiem uzņēmumiem, ar kuriem mēs strādājam ."

Katerina Georgieva, CEO (Radošs pasākumu organizētājs)

Ja jūs meklējat palīdzību, izstrādājot komandas veidošanas aktivitātes, pasākumu, personāla dienu vai uzņēmuma dienu Šveicē, sazinieties ar Catalyst Switzerland komandu.