Par Catalyst tīklu
catalyst team building germany

Spielgestalter

Reģions: Eiropa

Galvenās kontaktpersonas: Markus Ruese, René Wittek

www.catalystteambuilding.de

Spielgestalter tika dibināta 2013. gada janvārī ar Markus Ruese un René Wittek. Spielgestalter ir slavens kā populāro iekštelpu komandas veidošanas izaicinājumu spēles autors - Beat Box, un kā planšetdatora GPS pasākumus rīkotājs visā Vācijā.

Spielgestalter piedāvā iespaidīgu, profesionāli izstrādātu Catalyst Team Building produktu portfeli visā Vācijā. Un kā daļa no Catalyst tīkla, viņi piedāvā Catalyst Global kvalitātes garantiju, plašu pieredzi, pārbaudītas prasmes un augstus piegādes standartus, organizējot un piegādājot korporatīvos pasākumus un komandas veidošanas produktus.

Spielgestalter var pielāgot risinājumu, kas atbilstu jūsu komandas unikālām vajadzībām, kā arī personāla attīstībai, pārmaiņu vadībai, tīklu veidošanai, stratēģiskajai plānošanai, komunikācijai, procesu uzlabošanai, klientu attiecību pārvaldībai un KSA.

Spielgestalter centrālā atrašanās vieta ir Ķelnē, un Catalyst Global komandu veidošanas produkti ir pieejami Diseldorfā, Bonnā, Aachenā, Rurgebietā, Frankfurtā un visā Vācijā gan lielām, gan mazām grupām.