Par Catalyst tīklu
catalyst team building finland

Seikkailu Oy

Reģions: Somija

Galvenās kontaktpersonas: Timo Heinaro

www.catalystteambuilding.fi

"Īsti Somisks" komandu pasākumu uzņēmums! Seikkailu tulkojumā nozīmē "Piedzīvojums". Mēs esam pionieri brīvdabas komandu saliedēšanas pasākumu, piedzīvojumu aktivitāšu organizēšanā, kā arī esam līdzdalībnieki neparastu pasākumu organizēšanā Somijā.

Ar galveno biroju Helsinkos, uzņēmums darbojas visās valsts malās, sākot ar Somu līča Dienvidu krastiem, līdz pat Lapzemei aiz Ziemeļu Polārloka.

Seikkailu turklāt ir pionieri personāla efektivitātes uzlabošanas programmās, ar patentēto "Fincentive" tiešsaistes rīku palīdzību veidojot saviem korporatīvajiem klientiem ļoti aizraujošas un rezultatīvas motivācijas programmas. Seikkailu komanda specializējas unikālu korporatīvo grupu starptautisko ceļojumu programmu veidošanā, par ko uzņēmums saņēmis šobrīd pirmo (un vienīgo) Society of Incentive & Travel Executives piešķirto Crystal Award balvu Ziemeļeiropā par pasaulē labākajiem motivācijas ceļojumu pakalpojumiem.

Lai iegūtu plašāku informāciju par komandu saliedēšanu, darbinieku iesaistīšanu, motivācijas celšanu un ļoti īpašām grupu ceļojumu programmām apmeklējiet www.seikkailu.fi

"Pirmie un Nepārspētie Wow Motivācijas Veterāni"

Crystal Awards Komiteja

 

"Seikkailu ir izdomājuši dažas apbrīnojami radošas programmas"

Conference & Incentive Travel Magazine