Par Catalyst tīklu
catalyst team building costa rica panama

PREMIO Team Building

Reģions: Kostarika un Panama

Galvenās kontaktpersonas: Rolando Ramiez

www.catalystteambuilding.cr

Catalyst Global komandas saliedēšanas preču pārdošanas un izplatīšanas ekskluzīva licence Kostarikā un Panamā pieder PREMIO Team building.

PREMIO komandas veidošanā mūsu panākumi ir balstīti uz jaunu pieeju, kas vērsta uz klientu uzklausīšanu un komandu veidošanas pasākumu, komandu veidošanas spēļu un komandas veidošanas vingrinājumu izstrādi un īstenošanu, kas atbilst klientu vēlamajiem rezultātiem, tādējādi radot ilgstošu ietekmi uz organizācijas veselību un tās darbinieku laimi. Mēs uzskatām, ka prasmīga saziņa, komandas darbs, vadība un komandas sasaistīšana ir efektīvas komandas mugurkauls.

Mēs radām pārmaiņas un bagātinām cilvēku dzīvi gan personīgi, gan profesionāli, veidojot komandu veidošanas pasākumus, apmācības un pieredzes apguves programmas. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat jautras komandas saistīšanas darbības, interaktīvas biznesa spēles, vai uz tehnoloģiju balstītās programmās, konferenču enerdžaizerus vai ledlaužus, mums ir pareizais risinājums.

PREMIO komandas veidošanā mēs pielāgojam risinājumus, kas atbilst jūsu komandas unikālajām vajadzībām un vēlamiem rezultātiem, tostarp personāla attīstībai, izmaiņu vadīšanai, tīklu veidošanai, stratēģiskajai plānošanai, komunikācijai, procesu uzlabošanai, klientu attiecību pārvaldībai vai KSA. Catalyst globālā tīkla ietvaros mēs piedāvājam Catalyst Global garantētu kvalitāti, nodrošinot augstus standartus, produktu izcilību un plašu pieredzi, organizējot un piegādājot korporatīvos pasākumus un komandas veidošanas produktus.

Mūsu kaislīgajai komandai ir visaptveroša pieredze, zināšanas un izpratne par to, kā uzvedības izmaiņas var ietekmēt jūsu komandas sniegumu. Mēs mīlam to, ko mēs darām, un ticam, ka uzvedības maiņas spēks var ietekmēt jūsu organizācijas izmaiņas un jūsu komandas sniegumu. Mēs lepojamies, izstrādājot un nodrošinot komandas veidošanas pasākumus, kas ir jautrie, konstruktīvie un izaicinošie.