Par Catalyst tīklu
outdoor living catalyst malta

Outdoor Living Malta

Reģions: Malta

Galvenās kontaktpersonas: Danica Fava

www.catalystteambuilding.com.mt

Outdoor Living pieder ekskluzīva licence pārdot un nodrošināt Catalyst komandas saliedēšanas preces Maltas salā, kas atrodas skaistās Vidusjūras sirdī.

Pēdējo divdesmit gadu laikā kopš uzņēmuma dibināšanas, Outdoor Living Malta ir izveidojusi savu reputāciju ar mīlestību par komandas veidošanas mākslu un vēlmi pievienot piedzīvojumu sajūtu visam, ko tā dara. Patiešām, no jūras kaujam un viduslaiku turnīriem līdz greznai burāšanai caur Vidusjūras vilnim, Outdoor Living Malta mērķis vienmēr bija nodrošināt neaizmirstamus, jautrus un īpaši pielāgotus komandu veidošanas pasākumus, lai tie atbilstu klientu specifiskajiem kritērijiem.

Uzņēmumu vada komanda, kas ir ļoti aizraujoša par darbu, ko viņi dara. Viņi lepojas ar to, ka viņi ir radoši, ar viņiem ir jautri strādāt un viņi ir profesionāļi. Viņi vēlas pievērst detalizētu uzmanību katram notikumam - lielam vai mazam.

Outdoor Living Malta noteikti ir piemērota organizēt pasākumus vienalga kādā izmērā un veidā. 2008.gadā viņi veica vislielāko Maltā notikušo komandas veidošanas pasākumu – dinamisks pasākumu komplekts 1000 dalībniekiem no Bosch Power Tools. Pasākums tika sagatavots četru nedēļu laikā, un prasīja ne mazāk kā 175 koordinatorus dienā. Tas noteikti iekļāvās Maltas vēstures grāmatās!

Protams, Outdoor Living komanda ir organizējusi vairākus citus pasākumus gadu gaitā, gan starptautiskām konferencēm un grupām, gan arī vietējiem uzņēmumiem, kuri vēlas pievienot kaut ko citu savām apmācības programmām.

Outdoor Living ir daļa no slavenā Synergix Events Group, kas ietver arī Powerhouse un Synergix Events.

Lai iegūtu vairāk informācijas par komandas veidošanas aktivitātēm, ledlaužiem, konferences enerdžaizeriem un interaktīvajām biznesa spēlēm Maltā un Gozo pilsētā, lūdzu, sazinieties ar href="mailto:info@outdoorlivingmalta.com?subject=Enquiry%20about%20Team%20Building%20Events">info@outdoorlivingmalta.com