Par Catalyst tīklu
catalyst team building ireland uk

Orangeworks

Reģions: Īrija, Lielbritānija

Galvenās kontaktpersonas: David Bassett, Oran Masterson, Will Powderly

www.catalystteambuilding.ie

Orangeworks ir ekskluzīvs komandas saliedēšanas uzņēmums Īrijā, kas nodrošina Catalyst komandas saliedēšanas aktivitātes, biznesa spēles un konferences Īrijas un Lielbritānijas teritorijā.

Orangeworks komanda apvienos jūsu komandu, apvienojot biznesa vērtības ar dzīvi. Jūs un jūsu prasības ir ārkārtīgi svarīgas Orangeworks komandai. Viņi izstrādā un veicina ekskluzīvu pasaules klases komandu veidošanas pieredzi, kas pielāgota īpašām organizatoriskām korporācijām, galamērķu pārvaldības uzņēmumiem, pasākumu uzņēmumiem un privātpersonām. Jūsu komanda izklaidēsies, izmantojot neticamu spēku, kas saistīts ar empīrisku mācīšanos un spēlēšanu. Kaislīgā un pieredzējusi Orangeworks komanda ir gatava radīt un veicināt ārkārtīgo pieredzi, kuru jūs un jūsu komanda atcerēsies uz visiem laikiem.

Orangeworks ir dibināta 2003.gadā. Pirms tam tā nosaukums bija „Xtreme.ie” un „Teambuilding.ie”. Orangeworks ir piegādājusi Īrijā vairāk nekā 600 pasākumus 2016. gadā, un tagad tai ir licence izplatīt Catalyst komandas veidošanas produktus Britānijā, kā arī ir paredzēts nodrošināt 1500 pasākumus 2018. gadā.

Orangeworks īru klienti ir aptuveni 60 viesnīcas, tostarp "Carton House", "Powerscourt" un "BrookLodge". Korporatīvie klienti ir Google un Deloitte. Uzņēmumam ir ekskluzīvas licences Īrijas tirgū priekš „Bear Grylls” izdzīvošanas akadēmijai, kā arī „Land Rover Experience” un „Jaguar's Art o Performance Tour”.

Ja jūs meklējat palīdzību, izstrādājot komandas veidošanas aktivitātes, pasākumu, personāla dienu vai uzņēmuma dienu Apvienotajā Karalistē vai Īrijā, sazinieties ar Orangeworks komandu.