Par Catalyst tīklu
catalyst team building czech

Maxin Prague

Reģions: Čehija

Galvenās kontaktpersonas: Jarmila Skorikova, Jakub Skorik

www.catalystczechrepublic.com

Catalyst komandas saliedēšanas preces Čehijā pārdod un izplata Maxin PRAGUE, vadošais komandas saliedēšanas, mērķa menedžmenta, pasākumu organizēšanas un pasākumu producēšanas uzņēmums.

Maxin PRAGUE, kuru 1999. gadā izveidoja nozares eksperte Jarmila Skorikova, ar savu daudzveidīgo pieredzējušo profesionāļu komandu, kas veltīta izcilam servisam, tiek uzskatīta par vienu no vadošajām kompānijām savā nozarē Prāgā un Čehijā. Viņi piedāvā saviem klientiem profesionāli pielāgotus pakalpojumus visiem sanāksmju, pasākumu, konferenču un pasākumu aspektiem. 2013. gadā Maxin PRAGUE svinēja savus pasākumu vadības panākumus, pievienojoties prestižai globālajai DMC asociācijai Euromic.

Labi pieredzējis Maxin PRAGUE uzņēmums ir organizējis vairāk nekā 1200 MICE nozares pasākumu, kas apkalpo vairāk nekā 400000 klientu no dažiem prestižākajiem uzņēmumiem pasaulē. Būdams vietējais ģimenes uzņēmums, kas jau sen ir izveidojis partnerību ar vietējiem piegādātājiem, Maxin PRAGUE patiesi spēj radīt optimālu risinājumu saviem klientiem.

Labi apmācīta Maxin PRAGUE komanda gūst pieredzi un ieskatu visās ārzemju tūrisma nozarēs, kas ļauj tiem nodrošināt saskaņotu pakalpojumu klāstu saviem klientiem no tirdzniecības vietas līdz organizācijai un piegādei. Ņemot vērā inovācijas, izglītību un tehnoloģijas, Maxin PRAGUE nodrošina Catalyst komandas veidošānas pasākumus ar tādiem pašiem izciliem standartiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat komandas veidošanas aktivitātes, lai izveidotu jautru un neaizmirstamu pieredzi savai komandai Prāgā, vai gribat iedvesmot savu komandu ar konkrētiem uzņēmuma mērķiem un vērtībām, Maxin PRAGUE komanda ir gatava sadarboties ar jums, lai izstrādātu risinājumu, kas vislabāk atbilst jūsu personai, komandai un uzņēmuma vajadzībām.

Maxin PRAGUE – viena aģentūra priekš komandas veidošanai, galamērķa vadībai un pasākumu vajadzībām Čehijas Republikā.