Par Catalyst tīklu
mare motivasyon catalyst turkey

Mare Motivasyon

Reģions: Turcija

Galvenās kontaktpersonas: Ediz Çamoglu, Banu Olcay

www.catalystturkey.com

Catalyst programmas Turcijā piegādā tikai Mare Motivasyon. Birojs atrodas Stambulas centrā un sniedz augstas kvalitātes komandu saliedšanas programmu pakalpojumus abpus Bosforam, Antālijā un visā Turcijā.

Apbrīnojamā Ediza Kamoglu (Ediz Camoglu) vadībā, Catalyst Turkey atbildīgā un profesionālā komanda sniedz unikālu un inovatīvu programmu pakalpojumus. Mare Motivasyon specializējas radošu konferenču tēmu izstrādē, un delegāti noteikti izbaudīs viņu unikālo un aizraujošo pieeju komandu saliedēšanā.

Mūsu plašais uzņēmējdarbības spēļu, konferenču ledlaužu un komandu saliedēšanas aktivitāšu klāsts ir ideāli piemērots jebkurai norises vietai. Catalyst Turkey ir pilnīgi mobila kompānija ar resursiem komandu saliedēšanas programmu realizēšanai jebkurā konferences norises vietā, iekštelpās vai brīvdabā, jebkuram dalībnieku skaitam.

Catalyst komandu saliedēšanas pasākumi var būt arī īstā platforma, ar kuras palīdzību dalībniekiem izbaudīt Turcijas kultūras brīnumus, tādu kā Stambulas vecpilsētas slavenākās vietas, braucienus pa Bosforu un turku virtuves delikateses.

Apmeklējiet www.catalystturkey.com jau šodien, lai saņemtu plašāku informāciju.