Par Catalyst tīklu
catalyst team building colombia

Kadoma Outdoors

Reģions: Kolumbija

Galvenās kontaktpersonas: Daniel Trujillo, Lina Nuñez, Daniel Buritica, Carlos Lopez

www.catalystteambuilding.co

Kadoma Outdoors centrālajā birojā Bogotas pilsēta ir paredzēts nodrošināt vislabākās komandas veidošanas programmas un korporatīvos pasākumus visā Kolumbijas reģionā.

Izmantojot savas ārtelpu mācības programmas un Catalyst Global dažādo komandu veidošanas pasākumu klāstu, Kadoma Outdoors piedāvā dalībniekiem iespēju uzlabot savas personīgās prasmes, lai viņi varētu paaugstināt motivācijas līmeni, saskaroties ar darbu un personīgajām saistībām. Kadoma Outdoors pasniedz vērtību saviem klientiem, izstrādājot un attīstot prasībām atbilstošas risinājumus, kas veido spēcīgus indivīdus un dinamiskas komandas.

Neatkarīgi no jūsu prasībām, Kadoma Outdoors var pielāgot risinājumus, lai atbilstu jūsu komandas unikālajām vajadzībām ar ilgstošiem rezultātiem, neatkarīgi no tā, vai esat orientējuši uz personāla attīstību, pārmaiņu vadību, tīklu veidošanu, stratēģisko plānošanu, saziņu, procesu uzlabošanu, klientu attiecību pārvaldību vai KSA. Izvēlieties no dažādiem ārtelpu komandu veidošanas aktivitātēm, konferences enerdžaizeriem, interaktīvam biznesa spēlēm, mūzikas un ritmu, un radošu komandas uzdevumu.

Kadoma Outdoors ir kvalificēti apmācīta, draudzīga un pieredzējuša komanda, kas vada mācību procesu, veicot ārējo un iekšējo komandu veidošanu. Dalībnieki mācās pastiprināt saziņu, vadību un lēmumu pieņemšanas prasmes, vienlaikus priecājoties mācību laikā!

Kadoma Outdoors cieši sadarbojas ar vietējām jaunatnes iespēju organizācijām, Recojo un Bakongo, kas abi ir atzīti visā pasaulē par viņu pūlēm.