Par Catalyst tīklu
catalyst team building georgia

Grata DMC

Reģions: Gruzija

Galvenās kontaktpersonas: Irma Kodua

www.catalystteambuilding.ge

Gata DMC ir vadošais mērķa menedžmenta uzņēmums Gruzijas reģionā. Viņi ir izveidojuši birojus Gruzijā, Azerbaidžānā un Polijā. Grata DMC izmanto savu vairāku gadu pieredzi starptautisku un lokālu korporatīvo un privāto pasākumu organizēšanā, kā arī savu izcilo klientu apkalpošanas reputāciju, nodrošinot Catalyst Global komandas veidošanas produktus.

Vārds „Grata” nozīme „ir laipni gaidīts”. Šī labvēlīgā attieksme ir Grata DMC filozofijas pamatā. Viņu efektīvā un pieredzējusi komanda ir labi aprīkota, lai nodrošinātu unikālu un neaizmirstamu komandas veidošanas pieredzi. Grata DMC lepojas ar savu plašo pieredzi un ar to, ka cieši sadarbojas ar saviem klientiem, lai izvēlētos pareizo komandas veidošanas darbību, lai panāktu ilgstošus rezultātus. Klientu apmierinātība ir viņu augstākā prioritāte.

Grata komanda sastāv no ļoti talantīgu speciālistu grupas, kam ir plaša pieredze pasākumu vadības un komandu veidošanas nozarē. Ar savu labi pazīstamo profesionalitātes līmeni un visaptverošo Catalyst komandas izveides produktu portfeli, Grata DMC ir labi aprīkota, lai katru reizi, neatkarīgi no tā, vai tas ir liels vai mazs uzņēmums, ikdienā nodrošinot unikālu komandas izveides pieredzi, un lai katra pieredze būtu neaizmirstama un ilgstoša.