Par Catalyst tīklu
catalyst team building poland

Exprofesso

Reģions: Polija

Galvenās kontaktpersonas: Monika Dymacz

www.catalystteambuilding.pl

Catalyst Global komandu saliedēšanas preču pārdošanas un nodrošināšanas ekskluzīva licence Polijā pieder ExProfesso, DMC uzņēmumam Krakovā. Kopš 2003. gada ExProfesso ir nodrošinājis komandu saliedēšanas un treniņu programmas biznesa grupām ar uzsvaru uz empīrisko mācīšanos, lai nodrošinātu ilgstošas pārmaiņas organizācijās.

ExProfesso nozīmē darbības veidu – "profesionāli" un "atbilstoši profesionālajām zināšanām". Šis nosaukums ir viņu uzņēmējdarbības pamats, kas ir padarījis viņus slavenus savā nozarē ar viņu profesionalitāti, uzticamību, kā arī aizrautību un inovācijām.

ExProfesso nodrošina to, ka viņu programmas ir jautras un iesaistošas – tie ir galvenie uzņēmējdarbības ieguvumi, kas rada ilgstošas izmaiņas indivīdiem, komandām un uzņēmumiem. Izmantojot empīriskās mācīšanās spēku, indivīdi var uzzināt par pareizu lēmumu pieņemšanu un to seku prognozēšanu. Gamifikācijas izmantošana ļauj indivīdiem koncentrēties uz vissvarīgākajiem vadības jautājumiem drošā vidē, kas ļauj eksperimentēt mācīšanās procesā, neatkarīgi no tā, vai tas ir iekštelpu vai brīvdabas pasākums. Tas ir lielisks līdzeklis, lai izveidotu komandas, uzlabotu saziņu un veicinātu dalībnieku sadarbību.

ExProfesso komanda ir apņēmusies nodrošināt pakalpojumu kvalitāti savu klientu efektivitātei. Izmantojot ciešas attiecības ar saviem klientiem, un ilgi pēc pasākuma beigas viņi uzrauga un analizē efektu, nodrošinot, ka tas rada ilgstošas pozitīvas pārmaiņas. Tam jāpievērš uzmanība, lai atklātu saziņu ar saviem partneriem un klientiem, lai pārliecinātos, ka viņi iegūst zināšanas turpmākajiem projektiem. Priekš ExProfesso visas atsauksmes ir vērtīgas.

Viņi uzskata, ka uzņēmējdarbības vide vienmēr mainās. ExProfesso komanda arī vienmēr meklē iedvesmu, lai sniegtu visjaunākos radošos un novatoriskos risinājumus, kas vislabāk atbilstu jūsu komandu vajadzībām. Un pateicoties Catalyst Global komandas izveides produktu komplektam, Exprofesso strādā augsti kvalificēts un pieredzējis personāls, kas ir labi aprīkots, lai sniegtu komandas veidošanas un apmācības programmas populārākajiem ceļojumu galamērķiem visā Polijā.

Sazinieties ar komandu ExProfesso šodien, lai uzzinātu, kā viņi var strādāt ar jums, lai panāktu ilgstošas pozitīvas pārmaiņas jūsu komandai.