Par Catalyst tīklu
catalyst canada

Eventology

Reģions: Kanāda

Galvenās kontaktpersonas: Alex Pett

www.catalystteambuilding.ca

Eventology ir Catalyst Teambuilding vienīgais partneris Kanādā. Mūsu galvenajā birojā Vankūverā, Britu Kolumbijā, mēs visai Kanādai izstrādājam tādas radošas, motivējošas un izglītojošas komandu saliedēšanas aktivitātes, kādas jūs šajā valstī vēl nebūsiet pieredzējuši. Piemēram Go Team – dinamisku, digitālu komandu orientēšanas piedzīvojumu, kas tiek koordinēts caur viedtālruņiem vai planšetēm, un darbojas ikvienā Kanādas lauku teritorijā vai pilsētā.

Mēs specializējamies komandu patiesā potenciāla demonstrēšanā, ar mūsu dažādajiem komandu saliedēšanas vingrinājumiem, apbalvošanas ceremonijām un ar atpazīstamu programmu palīdzību. Tāpat mēs arī attīstām savu klientu zīmolus un korporatīvo identitāti, kas pēc tam tiek atpazītas visā valstī, konferencēs un produktu palaišanas kampaņās lielajos uzņēmējdarbības centros, tostarp Toronto, Otavā, Monreālā un Kalgari.

Komunikācija, motivācija un komandu darbs ir komandas panākumu pamats un arvien palīdz mums pārspēt savu klientu gaidas. Ar vairāk kā 15 gadu pieredzi šajā industrijā, mēs lepojamies saukt sevi par “Eventologiem”.

Apmeklējiet www.eventology.ca lai iegūtu papildu informāciju!