Par Catalyst tīklu
dream team catalyst south africa

Dream Team Catalyst

Reģions: Āfrika

Galvenās kontaktpersonas: Gerry Skerritt

www.dreamteam.co.za

Ar birojiem Johannesburgā, Keiptaunā, Kvazulu-Natālā un Austrumu ragā, Dream Team Catalyst ir oficiālais Catalyst aktivitāšu pakalpojumu sniedzējs Āfrikā.

Regulāri rīkojot pasākumus Portelizabetā, Durbanā un citās Dienvidāfrikas vietās, Dream Team Catalyst, piedāvā komandu saliedēšanas aktivitātes arī tādās Āfrikas valstīs kā Kenija, Zimbabve, Tanzānija, Zambija un citās.

Dienvidāfrikas subtropu augstienes klimats un Vidusjūras atmosfēra ir ideāla vieta jūsu nākamajai konferencei. Valstī ir pieejams liels daudzums konferenču norišu vietas un izstāžu zāles.

Dream Team Catalyst var piedāvāt komandu saliedēšanas spēles un pasākumu ledlaužus jūsu konferences vietā, vai arī jūs varat doties ārā un izbaudīt visu, ko Āfrika spēj piedāvāt Catalyst ‘out and about’ brīvdabas aktivitātēs.

Potenciālās konferences norises vietas Dienvidāfrikā iekļauj dažādus pludmales kūrortus, kā arī ekskluzīvus golfa kompleksus un nacionālos parkus. Āfrika valdzina ar plašu fascinējošu tūrisma atrakciju klāstu, ieskaitot Viktorijas ūdenskritumu un Krīgera Nacionālo parku.

Apmeklējiet www.dreamteam.co.za ,lai uzzinātu vairāk.