Par Catalyst tīklu
D&I catalyst curacao

D&I Business Support Services (D&I)

Reģions: Nīderlandes Karību salas

Galvenās kontaktpersonas: Iliene Corsen, Daniel Corsen

www.catalystteambuilding.cw

D&I Business Support Services (D&I) ir Catalyst Teambuilding partneris Nīderlandes Karību salās. Salu centrā esošais birojs perfekti spēj nodrošināt komandu saliedēšanas aktivitātes visam Karību reģionam.

Visām organizācijām principā nepieciešams, lai cilvēki labi sadarbotos – jaunas komandas, pieredzējušas komandas un komandas, kam veiksmīgi jāsadarbojas ar citām komandām. Komandu darba attīstīšanai būtu jābūt prioritātei dažādās organizatoriskajās situācijās, piemēram, veidojot pozitīvāku un veselīgāku darbavietas klimatu vai paaugstinot darbinieku motivāciju sarežģītos apstākļos, iepazīstinot ar jaunu vadību vai jauniem darbības veidiem, veicinot starpnodaļu kooperāciju un sadarbību, integrējot/kombinējot dažādus darbiniekus vai nodaļas, palielinot spējas un efektivitāti un pārvarot pretošanos izmaiņām. D&I labprāt ved organizācijas attiecību veidošanas un komandu saliedēšanas ceļojumos.

D&I priecājas par iespēju sniegt jūsu darbiniekiem nepieciešamos instrumentus, lai panāktu efektīvu komandu darbu, kura prioritāte ir augsta izcilības līmeņa sasniegšana un noturēšana. D&I ved organizācijas saliedēšanas, attīstīšanas, izaugsmes un inovācijas ceļojumos.

Lai saņemtu plašāku informāciju, sazinieties ar mums: info@dibusinesssupport.com