Par Catalyst tīklu
counselage catalyst nepal

Counselage

Reģions: Nepal

Galvenās kontaktpersonas: Ichhya Malla, Anwesh KC

www.catalystteambuilding.np

Dibināta 2012.gadā, Counselage ir Nepālas vadošā apmācības kompānija ar ekskluzīvu Catalyst komandas saliedēšanas darbības licenci Nepālā.

Mēs uzskatām, ka laimīgs klients ir veiksmīgs klients. Mūsu vīzija ir palīdzēt valsts un starptautiskajām organizācijām sasniegt savus mērķus ar nepārtrauktu stratēģisku organizācijas attīstību. Mēs piedāvājam pielāgotus organizācijas attīstības risinājumus uzņēmumam visā Nepālā. Mūsu apmācību programmas pasniedz pieredzējuši treneri, kas ievēro kopīgo pieeju, proti, attīstīt prātu, ķermeni un dvēseli. Mūsu uz vērtībām balstītas apmācības programmas ir īpaši izstrādātas, lai radītu pārmaiņas organizācijās, uzlabojot darbinieku prasmes.

Mūsu misija ir stimulēt un audzināt individuālus talantus, lai radītu pasaules mēroga profesionāļus. Mēs piedāvājam izglītības menedžmenta risinājumus dažādu Nepālas izglītības iestāžu darbiniekiem un studentiem, nodrošinot viņiem piekļuvi jaunākajām izglītības tehnoloģijām un pedagogiem.

Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu pakalpojumu sniegšanu klientiem. Mēs zinām, ka mūsu partnerība ar Catalyst sniedz milzīgu vērtību mūsu komandas saliedēšanas pasākumiem. Kopš pirmsākumiem mēs esam ļoti ticējam empīriskā mācīšanās un līdz ar to tas ir mūsu mācību pasākumu galvenais elements.