Par Catalyst tīklu
catalyst team building brazil

Conquistar

Reģions: Brazīlija

Galvenās kontaktpersonas: Luis Zanin

www.catalystteambuilding.com.br

Conquistar ir pieredzējis un uzticams komandu saliedēšanas uzņēmums un Catalyst vienīgais pārstāvis Brazīlijā. Kopš 1999. gada Conquistar ir apmācījusi apmēram 40 000 darbiniekus, kas pārstāvējuši visdažādākos tirgus – piemēram, finanšu tirgu, automobiļu ražošanu, loģistiku, industriju un farmāciju. Daudzas no mūsu aktivitātēm izstrādātas lielām korporācijām, gan vietējām, gan ārzemju, ieskaitot programmas angļu, spāņu un vācu valodās.

Conquistar attīsta darbinieku potenciālu, radot vidi, kur gan komandas, gan arī indivīdi var apgūt spējas un konceptus, kas pielietojami reālās darba dzīves situācijās ikdienā. Mūsu programmas, sākot ar brīvdabas piedzīvojumiem un beidzot ar džeza pieredzi, var tikt pielietotas ļoti dažādi. Izvēlieties tēmu un mēs būsim gatavi tai pielāgoties, kā arī palīdzēt nodrošināt papildu vajadzības – tādas kā pareizās viesnīcas izvēle, ēdināšanas un transporta nodrošināšana.

Mūsu komandu saliedēšanas aktivitātes ir nepārprotamas un objektīvas. Mūsu risinājumi ir elastīgi un vienkārši, piemēroti dažādiem profiliem, norises vietām, tēmām un darba kārtībām. Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrastu risinājumu, kas atbilst jūsu specifiskajām prasībām. Turklāt mums ir pieejams arī nepieciešamais akadēmiskais atbalsts, lai panāktu vajadzīgo treniņu dziļumu.

Conquistar personāls pārstāv ļoti dažādas disciplīnas. Mūsu koordinatoru un novērotāju komandā ir kompetenti speciālisti no dažādām jomām. Esam gatavi dažādiem aizvien mainīgās profesionālās vides izaicinājumiem.

Mums ļoti patīk mūsu darbs. Lai uzzinātu vairāk apmeklējiet www.conquistar.com.br