Par Catalyst tīklu
Catalyst Team Building Israel

Challenge Group

Reģions: Izraēla

Galvenās kontaktpersonas: Assaf & Liron Yacoby

www.catalystteambuilding.co.il

Challenge Group ir plaša Izraēlas komandas veidošanas un apmācības kompānija. Challenge Group galvenais birojs atrodas Telavivas centrā, lai sniegtu jautru, motivētu komandas veidošanas pasākumus visā Izraēlā.

Challenge Group lepojas ar izcilu komandu veidošanas pieredzes radīšanu, kas atbilst viņu klientu vēlamajiem rezultātiem, nodrošinot, ka katrs risinājums ir ideāls. Challenge Group ir profesionāli un eksperti savā jomā, kas izveido jautras un ārkārtas komandas veidošanas programmas, izmantojot jauninājumus, smieklus, jautrību un radošumu kā galvenos komponentus.

Izveidota pirms 10 gadiem, sākotnēji kā ārtelpu mācību uzņēmums, Challenge Group tagad ir labi pazīstama Izraēlā, lai vadītu lielus korporatīvos pasākumus grupām ar vairāk nekā 5000 cilvēkiem! Uzņēmējdarbības konsultāciju kontekstā kompānija ir spējīga pielāgot efektīvas apmācības un komandas veidošanas risinājumus gan mazām, gan lielām grupām, kas rada ilgstošas pārmaiņas organizācijā.

Challenge Group piedāvā iespaidīgu portfeli ar profesionāli izstrādātiem Catalyst Team Building produktiem Izraēlā. Kā daļa no Catalyst tīkla, viņi piedāvā Catalyst Global garantiju kvalitātes nodrošināšanai, plašu pieredzi, pārbaudītas prasmes un augstus piegādes standartus.