Par Catalyst tīklu
catalyst team building vietnam

Catalyst Vietnam

Reģions: Vjetnama

Galvenās kontaktpersonas: Hoang Truong Van, Thu Cuc

www.catalystteambuilding.vn

Catalyst Global komandu saliedēšanas preču pārdošanas un izplatīšanas ekskluzīva licence Vjetnama pieder Rubik Asia.

Rubik Asia komandas veidošanas panākumi balstās uz rezultātiem, kuru pamatā ir kaut kas, kas ir diezgan unikāls Vjetnamā. Tāpat kā citas mūsu reģiona komandas veidošanas kompānijas, mums ir pieejamas jautras, patīkamas personāla dienas un konferenču komandu veidošanas aktivitātes. Kas padara mūs atšķirīgus ir tas, kā mēs klausāmies klientus un izstrādājam un piegādājam komandas veidošanas aktivitātes, kas atbilst viņu vēlamajiem rezultātiem, radot ilgstošu ietekmi uz organizācijas veselību un tās darbinieku prieku.

Mēs uzskatām, ka darbinieku iesaistīšanās stratēģija ir ļoti svarīga, lai gūtu panākumus uzņēmējdarbībā. Mūsu izsmalcinātās komandas veidošanas programmas attīsta komandas sadarbību, vadību, komandas sasaisti un efektīvu saziņu. No konferenču ledlaužu pasākumu līdz jautrām personāla dienām, komandas iesaistes aktivitātes balstās uz pieredzes apmaiņas programmu. Mūsu komandas veidošanas aktivitātes tiek veidotas, ņemot vērā jūsu darbinieku panākumus un jūsu uzņēmuma finansiālo stāvokli.

Catalyst Vietnam uzņēmums Catalyst Global tīkla ietvaros piedāvā garantētu kvalitāti, nodrošinot augstus standartus, produktu izcilību un plašu pieredzi, organizējot un piegādājot komandas veidošanas produktus un korporatīvos pasākumus.

Mēs cieši sadarbojamies ar vietējiem un ienākošajiem MICE pārstāvjiem, izstrādājot interaktīvas programmas, lai palīdzētu viņiem izvēlēties galamērķi ar Go Team – Catalyst Global apbrīnojamo dārgumu medības programmu. Go Team ir ideāls risinājums jūsu organizācijai, pateicoties jautriem komandas saistīšanas pasākumiem, kas palīdz jūsu komandai izpētīt vislabākos galamērķus Vjetnamā, tostarp Huế, Hoi An, Sapa, Halonga līcis, Hanoi, Ben Tre un Ho Chi Minh pilsēta.

Mūsu entuziasma pilni un pieredzējušie darbinieki ir gatavi izstrādāt pareizo programmu jūsu komandai, neatkarīgi no tā vai jūs vēlaties sasniegt veiksmi KSA, procesu uzlabošanā, personāla attīstībā, darbinieku saglabāšanā, pārmaiņu vadībā, tīklu veidošanā, stratēģiskā plānošanā, komunikācijā vai klientu attiecību vadībā.

Sazinieties ar Catalyst Vietnam komandu jau šodien, lai sāktu veidot komandas veidošanas programmu savai komandai