Par Catalyst tīklu
catalyst team building portugal

Catalyst Portugal

Reģions: Portugāle

Galvenās kontaktpersonas: Luis Trindade

www.catalystteambuilding.pt

Catalyst Portugal darbojas komandas saliedēšanas un apmācības industrijā teju 20 gadus, organizējot pasākumus Lisabonā, Porto, Bragā, Algarvē un citās pilsētās visā Portugālē.

Daudz gadu pieredze mūsu jomā ļauj mūsu pieredzējušajai komandai pielāgot individuālos risinājumus, lai tie atbilstu vēlamajiem rezultātiem. Un kā Catalyst Global tīkla partneris, mums ir ekskluzīva piekļuve Catalyst Global produktiem, labi izpētītām un profesionāli izstrādātām komandu veidošanas programmām. Mēs esam īstenojuši pārmaiņu vadību, tīklu izveidi, stratēģisko plānošanu, procesu pilnveidošanu, klientu attiecību pārvaldību un daudz ko citu.

Mēs esam veiksmīgi īstenojuši komandas veidošanas programmas uzņēmumiem dažādās nozarēs, tautībās un kultūrās. Mūsu klienti liecina par milzīgo ietekmi, kādu mūsu programmas rada no ilgtermiņa cilvēkresursu pārvaldības programmām.

Ar galveno biroju Lisabonā, Catalyst Portugal ir īpaša komanda, kas ir pieejama, lai vadītu komandas veidošanas pasākumus jūsu birojos vai jebkurā pilsētā Portugālē.

Catalyst Portugal komanda zin, ka veiksmīgas komandas, kas strādā kopā – ir būtiskas uzņēmumam un veiksmīgajam panākumam. Mēs ceram sadarboties ar jums, lai radītu vislabāko risinājumu jūsu komandai un sasniegtu augstākos standartus.