Par Catalyst tīklu
catalyst mexico

Catalyst Mexico

Reģions: Meksika

Galvenās kontaktpersonas: Gabriel Quijano, Cecilia Lopez, Sonia Peña

www.catalystteambuilding.mx

Catalyst Mexico, kas atrodas Monterejā, cenšas nodrošināt vislabākās komandu saliedēšanas programmas un korporatīvos pasākumus Meksikā.

Catalyst Mexicoveido korporatīvos pasākumus, kas iedvesmo, motivē un attīsta komandu. Ar aizraujošām biznesa simulācijas aktivitātēm 

Catalyst Mexico palīdz saviem klientiem attīstīt viņu cilvēkresursus, izmantojot dažādas treniņu un komandu saliedēšanas aktivitātes.

Ar Catalyst Global daudzveidīgajiem, pasaulē pārbaudītajiem un inovatīvajiem komandu saliedēšanas risinājumiem, Catalyst Mexico ir visas iespējas, lai izstrādātu un piegādātu ekskluzīvas komandu veidošanas programmas, neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat konferences enerdžaizeri, interaktīvu biznesa simulācijas aktivitāti vai radošus komandu saliedēšanas risinājumus. Catalyst Mexico var atrast labākos risinājumus un pielāgot piemērotāko aktivitāti jūsu komandas vajadzībām, kā arī dažādiem īpašiem gadījumiem, tai skaitā, personāla attīstībai, pārmaiņu vadībai, sadarbības tīklu veidošanai, stratēģiskās plānošanas, komunikācijas, procesu uzlabošanas, klientu attiecību pārvaldības uzlabošanai vai KSA veicināšanai. 

Kā daļa no Catalyst Global tīkla, Catalyst Mexico nodrošina Catalyst Global garantētos augstas kvalitātes standartus, produktu izcilību un plašo pieredzi organizējot un piegādājot korporatīvos pasākumus un komandu saliedēšanas produktus.

Catalyst Mexico CEO, Gabriel Quijano (augstāk redzamajā bildē izklaidējoties pēc darba!) ar vairāk kā 11 gadu FMCG pieredzi, spēju vadīt un attīstīt pārdošanas komandas trīs pasaules reģionos (Amerikā, Eiropā un Tuvajos Austrumos), spēj nodrošināt inteliģentu un radošu pieeju piedāvājot komandu saliedēšanas risinājumus klientiem. Catalyst Mexico zina darbinieku iesaistīšanās nozīmīgumu uzņēmuma attīstībā, tāpēc klientiem piedāvā inovatīvus un modernus risinājumus korporatīviem pasākumiem, darbinieku vienas dienas pasākumum, komandu veidošanas aktivitātēm un aktivitātēm, kas piemērotas MICE pasākumiem.

Galvenajam ofisam atrodoties Monterejā, Catalyst Mexico var nodrošināt komandu veidošanas aktivitātes visā Meksikā, gan tradicionālās norises vietās, kā, piemēram, Mehiko, Gvadalaharā, Monterejā, Pueblā un Can-Cun, gan arī tādos galamērķos, kā Zacatecas, Queretaro un San Luis Potosi. 

Lai noorganizētu jūsu nākamo korporatīvo vai komandu saliedēšanas pasākumu Meksikā, sazinieties ar Catalyst Mexico.

Catalyst Mexico Mājas lapa:  www.catalystmexico.com

Par īpašiem komandu saliedēšanas risinājumiem Meksikā sazinies, rakstot e-pastu uz: info@catalystmexico.com