Par Catalyst tīklu
global air catalyst kazakhstan

Global Air

Reģions: Kazahstāna

Galvenās kontaktpersonas: Jamil Kasimov

www.catalystteambuilding.kz

Catalyst komandu saliedēšanas preces Kazahstānā pārdod un izplata Global Air, kas strādā ar ofisu tīklu viscaur Kazahstānai.

Mēs, Global Air, esam ekskluzīvs Kazahstānas tūrisma uzņēmums, kas slavens ar neaizmirstamu ceļojumu organizēšanu un neticamu korporatīvo ceļojumu koordinēšanu sapulču, iniciatīvu, konferenču un pasākumu nolūkos. Diplomēts Kazahstānas Ceļojumu Asociācijas (KTA), Eiropas Biznesa Asociācijas (Eurobak) un Euromic biedrs. Un kā daļa no Catalyst Global tīkla mēs piedāvājam garantētu augstu standartu kvalitāti, preču ekselenci un daudzpusīgu pieredzi, organizējot un nodrošinot korporatīvo komandu saliedēšanas programmas, kā daļu no mūsu visaptverošajām programmām.

Mēs lepojamies, ka varam nodrošināt pilna servisa pieredzi mūsu klientiem, kas atbilst viņu specifiskajām vēlmēm. Mūsu komanda ir pilnībā apmācīta un atbalsta mūsu ētikas kritērijus, kas attiecas uz izcilu pakalpojumu sniegšanu, neskatoties uz to, vai tiek nodrošināti komandas saliedēšanas risinājumi konferencēm un vietējiem uzņēmiem, vai komandu saliedēšanas aktivitātes kā daļa no korporatīvajiem MICE pasākumiem. Mēs ticam, ka Catalyst Global komandu saliedēšanas programmas ieviešana, tas ir konferences aisbreikers vai Go Team dārgumu taka caur vienu no Kazahstānas galvenajiem galamērķiem, sniedz papildu dimensiju komandas saliedēšanā un empīriskajā apguvē jūsu tūrei vai pasākumam.

Mūsu programmas bagātina cilvēku dzīves gan personiskā, gan profesionālā līmenī, veicinot ilgtermiņa ietekmi. Mēs pilnveidojam risinājumus, lai tie atbilstu unikālājām jūsu komandas vajadzībām un jūsu vēlamajam iznākumam, ieskaitot konferenču aisbreikerus un enerdžaizerus, darbinieku pilnveidošanas aktivitātes kā interaktīvas biznesa spēles, radošas un inovatīvas komandas saliedēšanas aktivitātes un daudz vairāk.

Ja meklējat aptverošu MICE risinājumu programmu Kazahstānā ar starptautiski pierādītām komandas saliedēšanas aktivitātēm, sazinieties ar mūsu draudzīgo un profesionālo Global Air komandu.